Jane the Virgin

Pazartesi 20.15

Tanıtım

Sezon 3
00:30

Yayın Akışı

 1. 20 Ağustos Pazar - 14.25

  Chapter Fifty-Nine (B15 - S03)

 2. 20 Ağustos Pazar - 15.15

  Chapter Sixty (B16 - S03)

 3. 21 Ağustos Pazartesi - 04.35

  Chapter Fifty-Nine (B15 - S03)

Dizi Hakkında

Geleneksel Latin aile geleneklerine sonuna kadar bağlı, bekaretini evleneceği erkeğe saklayan Jane Villanueva'nın hayatı birden bire kabusa dönüşüyor!
Hem de sıradan bir kontrol esnasında bir doktorun yaptığı hata yüzünden! Peki çocuğun babası kim? Tabii ki Jane'in çocukluk aşkı!
Güney Amerika dizilerine oldukça benzeyen konusu ile Jane The Virgin, komediye yeni bir soluk getiriyor. Jane rolündeki Gina Rodriguez'e Altın Küre ödülünü kazandıran yapım son zamanların en eğlenceli komedilerinden biri.

Videolar

Bölüm

 • 1

  Chapter Forty-Five

  +

  Jane, Michael'ın vurulduğunu öğrenince zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Anezka, Petra olmaya çalışırken Rafael ise Mateo'yu güvende tutmaya çalışmaktadır.

 • 2

  Chapter Forty-Six

  +

  Jane ve Rafael'in ebeveynlik savaşı Mateo'nun okul öncesi eğitiminin gündeme gelmesiyle iyice alevlenecektir. Xo ise Alba'nın sırrını öğrenmesinden korkmakta ve ilişkileri için endişelenmektedir.

 • 3

  Chapter Forty-Seven

  +

  Jane tezi üzerinde çalışmaya devam ederken Alba'yı da çalışmalarına dahil eder. Diğer taraftan Luisa, Rose ve ailesi arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır.

 • 4

  Chapter Forty-Eight

  +

  Jane ve Michael'ın yeni evlerinde verdikleri ilk parti, kirayı ödemedikleri için evi boşaltmak zorunda kalmalarıyla fiyaskoya dönüşür.

 • 5

  Chapter Forty-Nine

  +

  Jane, Alba'yı kızkardeşinden gelen mektupları okuyabilmek için ikna eder. Rafael ise Petra'yla ilgili ters giden bir şeyler olduğunu düşünmektedir.

 • 6

  Chapter Fifty

  +

  Jane'in ansızın çıkagelen kuzeni, ona kendi hayatını sıradan hissettirecektir. Xo, tam istediği gibi bir dans stüdyosu bulmuştur ancak stüdyonun eski erkek arkadaşına yakın olması işleri karıştıracaktır.

 • 7

  Chapter Fifty-One

  +

  Alba, Jane'i kiliseye gitmediği için eleştirir. Jane'in ziyarete gelen kuzeni ise yavaş yavaş Jane'in sabrını zorlamaya başlamıştır.

 • 8

  Chapter Fifty-Two

  +

  Petra, Rafael'in onun arkasından iş çevirdiğinden şüphelenmektedir. Michael ise Jane'in yardımıyla hayatını kökünden değiştirecek bir karar verecektir.

 • 9

  Chapter Fifty-Three

  +

  Jane romanını teslim etme aşamasındayken Michael da sınavlarını geçmeye çalışmaktadır.

 • 10

  Chapter Fifty-Four

  +

  Jane, Michael'la arasındaki gerilimi, ilk randevularını tekrar canlandırarak ortadan kaldırmaya karar verir.

 • 11

  Chapter Fifty-Five

  +

  Yayımcılık işinde çalışmak hiç Jane'in hayal ettiği gibi olmamıştır.

 • 12

  Chapter Fifty-Six

  +

  Jane kitap anlaşması teklifi aldığında dualarının kabul olduğunu ve korkunç yayımcılık işinden ayrılmayı düşünür.

 • 13

  Chapter Fifty-Seven

  +

  Jane editör ile ilk görüşmesi için çok heyecanlıdır ancak işler hiç beklediği gibi gitmez.

 • 14

  Chapter Fifty-Eight

  +

  Jane, sonunda biriyle çıkmaya hazırdır ve Rafael ile Petra'dan yardım almak ister fakat görünüşe göre onların düzeltmesi gereken kendi problemleri vardır. Alba, Xo ve Jane'den konu Jorge olunca daha bağımsız bir kadın olması gerektiğine dair tavsiye alır.

 • 15

  Chapter Fifty-Nine

  +

  Jane, Mateo'ya umduğu kadar çevresinde olamadığı için suçluluk hisseder ve mükemmel anne Petra'ya karşı Room Mom'da yarışmaya karar verir. Jane ve Xo'nun yardımıyla, Alba hoşlandığı kişiyi etkilemeye çalışır ama herşey planlandığı gibi düzenli gitmez.

  Sıradaki Yayın
  20 Ağustos Pazar - 14.25
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  21 Ağustos Pazartesi - 04.35
  FOXLIFE
 • 16

  Chapter Sixty

  +

  Jane, nihayet kitabı basılan bir yazardır fakat satışları arttırmak için geçmişinden bahsetmek konusunda isteksizdir. Rogelio ise yeni rol arkadaşından rahatsız olmakta ve genç aktörün kendisinin kuyusunu kazdığından şüphelenmektedir.

  Sıradaki Yayın
  20 Ağustos Pazar - 15.15
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  21 Ağustos Pazartesi - 05.20
  FOXLIFE
 • 17

  Chapter Sixty-One

  +

  Jane artık yeni birisiyle tanışmak için hazırdır ve ilk çıktığı erkek Lina ile ilişkisini düzeltmesine yardımcı olunca bu onun için hoş bir sürpriz olur. Petra, Chuck'ın da yardımıyla kız kardeşinin davasına yardımcı olabilecek bir ipucunun peşine düşer.

  Sıradaki Yayın
  21 Ağustos Pazartesi - 20.15
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  21 Ağustos Pazartesi - 23.00
  FOXLIFE
 • 18

  Chapter Sixty-Two

  +

  Jane, özellikle yeni erkek arkadaşı onu büyük annesiyle tanıştırınca, yeni aşk hayatıyla başa çıkmayı öğrenmek zorundadır. Petra, Chuck hakkında enteresan bazı bilgiler öğrenir. Xo ve Rogelio, önemli haberlerini Jane ile paylaşmaya çok isteklidirler ama onun duygularını da göz önünde bulundurmaya çalışırlar.

  Sıradaki Yayın
  21 Ağustos Pazartesi - 21.10
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  22 Ağustos Salı - 23.00
  FOXLIFE
 • 19

  Chapter Sixty-Three

  +

  Jane ve Fabian, konu ilişkilerine geldiğinde hem fikir olamıyorlar ve bu durum Jane'in ondan bir iyilik istemesini zorlaştırıyor. Petra ve Rafael, Jane'den tavsiye almak için gelirler ama Jane dahil olmama konusunda kararlıdır. Bu sırada, Jane Xo ve Rogelio'ya yardım etmek için gönüllü olur ama boyundan büyük bir işe kalkışmış olabilir.

  Sıradaki Yayın
  28 Ağustos Pazartesi - 20.15
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  28 Ağustos Pazartesi - 23.00
  FOXLIFE
 • 20

  Chapter Sixty-Four

  +

  Jane, Michael'ın düğünlerinden önce yazdığı gizemli mektubu öğrendikten sonra, Rogelio ve XO'nun törenleri için doğru sözcükleri bulmakta zorlanır. Rogelio ve Xo büyük günleri için çok heyecanlıdır ama Rogelio işleri durdurmanın eşiğine gelebileceği şok edici bir haber alır. Rafael yine Luisa'ya kızgındır ve gitmesini ister ama Luisa'nın kendi planları vardır. Bu sırada Petra, Jane'in Rafael'e olan hislerinden şüphe duyar ve bu onu düşüncesizce hareket etmesine sebep olur.

  Sıradaki Yayın
  28 Ağustos Pazartesi - 21.10
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  29 Ağustos Salı - 23.00
  FOXLIFE