Pitch

Tanıtım

Sezon 1
00:30

Dizi Hakkında

Pitch, beyzbol ligi MLB'deki ilk kadın oyuncu olan genç atıcı Ginny Baker'ın hikayesini ele alıyor. Güzel ve yetenekli sporcu Ginny, mükemmeliyetçi babası tarafından hayatı boyunca bu an için yetiştirilmiştir.

Bölüm

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  Genç bir atıcı, Major League Baseball oynayan ilk kadın olarak tarih yazdıktan sonra hayatı spot ışıkları altında geçer.

 • 2

  The Interim

  +

  Al’in, Ginny'nin geçmiş yıllarına dair yaptığı seksist yorumlarının su yüzüne çıkmasına rağmen, Ginny takıma uyum sağlamaya çalışır. Bu sırada Mike, kariyerinin ve evliliğinin bittiğini kabullenir. Blip, Evelyn’nin onu medyaya karşı savunmasının yansımalarıyla uğraşır.

 • 3

  Beanball

  +

  Padres, atıcısının bir kavgada Tommy’nin parmağını kırdığı takım olan Cardinals ile oynamayı dört gözle beklemektedir fakat Ginny, eski arkadaşı Trevor’ı karşı takımda görünce şaşkına döner. Bu sırada, Al eski bir arkadaşını arayarak işini kurtarmasına yardım etmesini ister.

 • 4

  The Break

  +

  Mike, MLB All-Star oyunundaki yerini etkileyebilecek bir sakatlık yaşar. Bu sırada, Oscar, Kübalı bir süper star atıcı olan Livan Duarte ile anlaşma imzalayınca; Ginny, beyzbol kariyeri, özel hayatı ve Padres üyeleri arasında denge sağlamakta zorlanır.

 • 5

  Alfonso

  +

  Padres, ortada Blip’in satılma potansiyeline dair söylentiler dolaştığı için diken üstündedir. Bu arada Oscar, geçici Padres Operasyon Başkanı Charlie Graham ile çalışmanın izini sürer ve Mike, Amelia ile arasını düzeltmeye çalışır.

 • 6

  Wear It

  +

  Ginny, spot ışıkları altında olmanın baskısıyla uğraşırken; Mike ve Mia’nın ilişkisi bir dönüm noktasına girer ve Eliot sinirlenir.

 • 7

  San Francisco

  +

  Oscar, San Francisco’daki oyun esnasında Mike’ı, Duarte’nin yeni yakalayıcı olacağı konusunda bilgilendirir. Mike’ı onun çıkar yolu olmadığına ikna eder. Mike geçmişe dair bir anısını hatırlar. Amelie, Ginny’nin videosunu düzeltmenin bir yolunu arar.

 • 8

  Unstoppable Forces & Immovable Objects

  +

  Petco Park’ta yağmur sebebiyle gecikme olunca, takım vakit geçirmek için kulüp binasının içindeki Kanguru Alanı’nı tutar.

 • 9

  Scratched

  +

  Mike’ın ticaret maddesini feragat ettiğine dair dedikodular başlayınca, Mike MLB’nin en büyük haber hikayesi haline gelir. Bu sırada, Evelyn ve Will birlikte bir iş girişimde bulunurlar; ancak Amelia bunun Ginny’nin şöhretine çok fazla dayandığından endişelenmektedir.

 • 10

  Don't Say It

  +

  Ross, Padres’i Ginny’nin onun atış sınırına tehlikeli bir şekilde yaklaştığına dair uyarır; fakat yönetim onun sezonunu bitirmeye isteksizdir. Bu arada, Amerlia, restoran fonundan giden parayla ilgili Will ile yüzleşir.