Queen of The South

Salı 21.10

Tanıtım

1. Sezon
00:30

Yayın Akışı

 1. 27 Şubat Pazartesi - 01.30

  Esta 'cosa' Que Es Nuestra (B10 - S01)

 2. 28 Şubat Salı - 03.00

  Esta 'cosa' Que Es Nuestra (B10 - S01)

 3. 28 Şubat Salı - 21.10

  Punto Sin Retorno (B11 - S01)

Dizi Hakkında

Yazın konusuyla en çok dikkat çeken yapımlarından olan, başrollerinde Alice Braga, Hemky Madera, Veronica Falcon’un yer aldığı Queen of the South, FOXLIFE ekranlarında. "La Reina del Sur" adlı telenovelanın Amerikan versiyonu olan dizi İspanyol yazar Arturo Pérez-Reverte'nin aynı adlı romanından uyarlandı. Uyuşturucu kaçakçısı erkek arkadaşının öldürülmesinden sonra Teresa Meksika’dan Amerika’ya kaçar. Ardından İspanya’ya yerleşen Teresa, buranın en nüfuzlu uyuşturucu kaçakçısı olarak intikam peşine düşer...

Videolar

Bölüm

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  Acımasız Meksika kartelinin peşine düşmesinin ardından Teresa kendini amansız bir kovalamacının içinde bulur. Ettiği intikam yeminiyle yavaş yavaş uyuşturucu dünyasının tehlikeli sularına çekilecektir.

 • 2

  Cuarenta Minutos

  +

  Teresa, Camila'ya kendini kanıtlamak zorundadır. Epifanio, Teresa'yı ele geçirmeye adım adım yaklaşırken Meksika'da ise Brenda çaresizce Teresa'yı aramakta ve kartelden saklanmaya çalışmaktadır.

 • 3

  Estrategia de Entrada

  +

  Camila, Teresa'nın sadakatini test etmek için onu önemli bir uyuşturucu operasyonu için görevlendirir. Gizliden gizliye Camila, Epifanio'nun kartelini ele geçirmek için ilk büyük hamlesini gerçekleştirir. Brenda ise Amerika'ya kaçmaya çalışmaktadır.

 • 4

  Lirio de los Valles

  +

  Teresa'nın ilk işinde beklenmedik bir hatayla işler tersine döner ve Teresa kendini büyük bir tehlikenin içinde bulur. Brenda ve Tony'nin Dallas'a kaçışları ise bekledikleri kadar kolay olmayacaktır.

 • 5

  Un Alma. Un Mapa. Dos Futuros.

  +

  Teresa tanıklık ettiği korkunç olayın ardından planlarını hızlandırır. Dallas'a gelen Brenda ise ona uyuşturucu işinde yardım etmeye başlar.

 • 6

  El Engano Como la Regia

  +

  Büyük bir borcun altına giren Camila, Teresa'yı gözden çıkarıp çıkarmama konusunda karar verecektir. Brenda ve Tony'nin arası ise uyuşturucu yüzünden açılır.

 • 7

  El Hombre Pajaro

  +

  Camila, Teresa'yı tehlikeli bir göreve yollar. Brenda ise mal temini konusunda sıkıntı yaşamaktadır ve bu durum ekibini tehlikeye atacaktır.

 • 8

  Billete De Magia

  +

  Camila tehlikeli bir soygun işine girişir. Teresa da hayatını tümünden değiştirecek bir karar vermek zorunda kalacaktır.

 • 9

  Coge Todo Lo Que Puede Llevar

  +

  Camila uyuşturucu işine geri döner ve bu defa Epifanio ile işi bitmiştir.

 • 10

  Esta 'cosa' Que Es Nuestra

  +

  Camila, Epifanio'nun isteği üzerine Meksika'ya geri döner. Teresa, Maria ve Angel'ı gözetleme şansı bulmuştur ve kartele karşı olanlarla başetmenin bir yolunu bulmak zorundadır.

  Sıradaki Yayın
  27 Şubat Pazartesi - 01.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  28 Şubat Salı - 03.00
  FOXLIFE
 • 11

  Punto Sin Retorno

  +

  Jimenez karteliyle kafa kafaya giden Camila operasyonlarını daha da gizli yürütmek zorundadır. Teresa ve Brenda, Güero'nun kitabındaki bilgiyi kullanarak yeni bir hayata başlamak isterler.

  Sıradaki Yayın
  28 Şubat Salı - 21.10
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  4 Mart Cumartesi - 23.00
  FOXLIFE
 • 12

  Quinientos Mil

  +

  Teresa ve Brenda, şantaj girişimiyle herşeylerini riske atarlar. Camila ise daha sert adımlar atarak Epifanio'nun imparatorluğunu devirmeye kararlıdır.

  Sıradaki Yayın
  7 Mart Salı - 21.10
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  11 Mart Cumartesi - 16.35
  FOXLIFE
 • 13

  Cicatriz

  +

  Teresa kaçmaya ve Brenda'yı kurtarmaya kararlıdır ve kitabı korumak için tüm hayatını riske atacaktır.

  Sıradaki Yayın
  14 Mart Salı - 21.10
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  18 Mart Cumartesi - 23.00
  FOXLIFE