Bull

Pazartesi 20.30

Tanıtım

Sezon 4
00:30

Yayın Akışı

 1. 21 Eylül Pazartesi - 20.30

  Safe and Sound (B08 - S04)

 2. 22 Eylül Salı - 00.10

  Safe and Sound (B08 - S04)

 3. 22 Eylül Salı - 12.00

  Safe and Sound (B08 - S04)

Dizi Hakkında

Senaryosu gerçek bir hikayeden esinlenen Bull, tüm zamanların en etkili hukuk danışmanlık firmalarından birini açan, Oprah Winfrey’nin hukuki danışmanlığını yaparak ünlenmiş, 3 doktoralı Dr. Phil McGraw’ın hikayesini ekrana taşıyor. Psikoloji, davranış bilimi ve teknoloji konusundaki uzmanlıklarını birleştirerek insanların davranışlarını yönetme yeteneğine sahip, zeki ve yakışıklı Dr. Bull, aldığı davaları en ince detayına kadar ele alıyor. Jüri, hakim ve yargıçların davranışlarını yöneterek davalarda büyük başarılar kazanan Dr. Bull rolünde NCIS dizisinden de tanıdığımız Michael Weatherly’i izliyoruz. Bull, 4. sezonuyla FOXCRIME'da!

Videolar

Bölüm

 • 1

  Labor Days

  +

  2017 yılbaşı gecesinde, genç bir kadın yalnız bir adama altıncı tekilasını servis eder, ardından adam eski karısı ve dört arkadaşının parti yaptığı eve gidip hepsini vurur.

  Sıradaki Yayın
  27 Eylül Pazar - 14.30
  FOXCRIME
 • 2

  Fantastica Voyage

  +

  Bir girişimci devrim açacak su filtresi projesiyle yatırımcıları kandırmak ile suçlanır. Bull ise jürileri seçmeye odaklanır.

  Sıradaki Yayın
  27 Eylül Pazar - 15.20
  FOXCRIME
 • 3

  Rectify

  +

  Chunk'ın hukuk kliniği Eddie Mitchell için yeni bir duruşma yapar. Marissa terapistiyle tanışır ve Greg ile olan sorunlarını açıklar. Chunk sonunda kızıyla iletişim kurar.

  Sıradaki Yayın
  27 Eylül Pazar - 16.10
  FOXCRIME
 • 4

  Her Own Two Feet

  +

  Bull, ünlü bir sosyal medya fenomeni olan Sadie Washington'ın babasının Sadie'nin imparatorluğu üzerindeki yasal yetkilerini almak için mahkemeye götürür.

  Sıradaki Yayın
  27 Eylül Pazar - 17.00
  FOXCRIME
 • 5

  Billboard Justice

  +

  Taylor, bölge savcılığının suçlamaları reddetmesi üzerine Bull'un dansçı Jessica’ya kulüpte saldıran emlak imparatoruna karşı dava açması için yardım eder.

  Sıradaki Yayın
  27 Eylül Pazar - 17.50
  FOXCRIME
 • 6

  Into the Mystic

  +

  Bull ve ekibi, kocasının cinayeti için yargılanan varlık yöneticisi Rachel Elliot'u temsil ederken sağlam bir savunmaya sahip olup olmadıklarını sorgularken, Rachel Elliot ise fazla alkol tüketiminden dolayı olayı hatırlamadığını iddia eder.

 • 7

  Doctor Killer

  +

  Bull, annesinin ölümü için suçladığı doktoru yanlışlıkla öldürdüğünü itiraf eden genç müvekkil Andrew Zbyszek'i savunmak için imkansız gibi görünen bir görevle karşı karşıya gelir.

 • 8

  Safe and Sound

  +

  Bull, kolejden eski bir arkadaşı olan Eric Crawford'un en küçük çocuğunun Eric'e ait tabancayla en büyük çocuğunu öldürmesinden dolayı tedbirsizlik nedeniyle ölüme sebebiyet verme suçuyla yargılandığı davayı üstlenir.

  Sıradaki Yayın
  21 Eylül Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  22 Eylül Salı - 00.10
  FOXCRIME
 • 9

  The Flying Carpet

  +

  Bull, pizzacılarının çatısındaki devasa pizza dilimiyle selfie çekerken yaralanan bir genç yüzünden ihmalkarlıkla suçlanan evli bir çifti temsil eder. Bull daha duruşmanın başında, davanın net bir kazananı olmadığını fark eder.

  Sıradaki Yayın
  28 Eylül Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  29 Eylül Salı - 00.10
  FOXCRIME
 • 10

  Imminent Danger

  +

  Bir kadın, kendi evinde eski erkek arkadaşı ile karşılaşır ve onu vurarak öldürür. Tutuklanan kadının davasını Bull üstlenir. Fakat davadaki hakim Bull'u sevmediği için yerini Marissa alır.

  Sıradaki Yayın
  5 Ekim Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  6 Ekim Salı - 00.00
  FOXCRIME
 • 11

  Look Back in Anger

  +

  Bull, Marissa'nın yardımsever iş adamı arkadaşı Stephen'a yardım ederken kişisel hayatın gizliliğine önem veren jüriler seçmeye çalışır.

  Sıradaki Yayın
  12 Ekim Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  13 Ekim Salı - 00.00
  FOXCRIME
 • 12

  Behind the Ivy

  +

  Chunk's friend, Reggie, an elite boarding school's counselor, asks Bull to help the parents of an athletic scholarship student bring a wrongful death suit against the school after the teen dies suddenly while training.Elit bir yatılı okulda danışman olan Chunk'ın arkadaşı Reggie, antrenman yaparken ölen bir çocuk yüzünden okula açılan davada spor bursu sahibi bir öğrencinin ailesine yardım etmesi için Bull'un yardımını ister.

  Sıradaki Yayın
  19 Ekim Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  20 Ekim Salı - 00.00
  FOXCRIME
 • 13

  Child of Mine

  +

  Beyaz bir çiftin, kadının siyahi bir bebek doğurması ile kafaları karışır. Taylor'ın eski bir arkadaşı olan kadın, hata yapan doğurganlık kliniği ile ilgili TAC'nin yardımını ister.

  Sıradaki Yayın
  26 Ekim Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  27 Ekim Salı - 00.00
  FOXCRIME
 • 14

  Quid Pro Quo

  +

  Dr. Samir Shadid, on yıl önce babasının onu parayla özel bir üniversiteye kabul ettirdiğini bilmesi üzerine suçlanır. Bull, ikinci şanslara inanan jüri üyeleri arar.

  Sıradaki Yayın
  2 Kasım Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  3 Kasım Salı - 00.00
  FOXCRIME
 • 15

  Flesh and Blood

  +

  Bull'un üniversiteden eski arkadaşı Vivian Cahill, onu sözlü bir şekilde taciz eden babasını öldürmesi üzerine Bull davayı alır.

 • 16

  Missing

  +

  Yıllar önce babası tarafından istismar edilen yeğenini kaçıran kadını kurtarmak için jüriyi ikna etmeye çalışır.

 • 17

  The Invisible Woman

  +

  TAC ekibinin önceden vermiş olduğu sözü onurlandırmak adına hayır amaçlı bir davayı alır. Şarbon uzmanı olan Dr. Natalie Reznick, şarbon atakları yaşatmasıyla suçlanınca Bull, doktora suç atıldığı konusunda ısrarcı olur.

 • 18

  Off the Rails

  +

  Ekip, park halinde olan bir trene çarpan ve dört yolcuyu öldüren bir tren pilotu Mora'nın davasını ele alır. Tren şirketi pilotun hatası olduğunu söylerken Bull, bunun Mora'nın hatası olmayabileceğini düşünür.

 • 19

  The Sovereigns

  +

  Bull, duruşma tanığının mahkeme salonunda federal tutuklamadan kaçmasına yardım ettikten sonra adaletin engellenmesi için yargılanan idealist bir devlet yargıcı Hakim Madison Duggan'ın savunmasını yapar.

 • 20

  Wrecked

  +

  Bull ve ekibi, bir arabanın çarpıp kaçmasından sonra Taylor'ın arkadaşı Caroline'i öldüren kadının diplomatik dokunulmazlığını kullanmasına karşı Tyler'a dava açmasına yardımcı olur.