Deep State

Fragman

Sezon 2
01:26

Dizi Hakkında

DEEP STATE, Mark Strong'un, Max Easton karakteriyle, ölen oğlunun intikamını almak için geri dönen eski bir ajanı canlandırdığı uluslararası bir casus - gerilim dizisi. Easton, kendini Ortadoğu'da yayılan kaostan fayda sağlamaya çalışan bir istihbarat savaşı ve komplonun içinde bulur. İngiltere, ABD, İran, Lübnan ve Fransa’da geçen hikaye; halk temsilcileri ve global çatışmalardan kazanç elde eden büyük işletmeler arasındaki bağlantıyı sorgulatan derin bir siyasal boyut içeriyor. DEEP STATE, her ne kadar rehineler, insan avı ve silahlı çatışmaları konu edinse de aslında zor durumdaki bir aileyi anlatan duygusal bir drama. Savaş ve politikalar hakkında düşündüren hikaye, bir adamın sevdiklerini güvende tutma mücadelesini anlatıyor.

Videolar

Bölüm

Sezon 1
 • 1

  Old Habits

  +

  İlk Bölüm: M16/CIA takımının Londra başkanı George White, emekli ajan Max Easton'ı kendi iradesiyle yeniden göreve getirir. Max'in son on yıldır Pyrenees'te birlikte yaşadığı eşi Anna, kocasının geçmişi hakkında araştırma başlatır.

 • 2

  A Kind of Warfare

  +

  Washington'da CIA'den Amanda Jones'la tanışıyoruz. Max, Leyla ile konuştuktan sonra Beyrut'ta kime güveneceğini bilmez.

 • 3

  The Man Came Around

  +

  Amanda Jones, Londra'ya gelirken, CIA'in gücünü korumakta zorlanan White'a duyduğu memnuniyetsizliği de beraberinde getiriyor. Şimdi Beyrut'ta Max ve Leyla, The Section'ın Tahran görevinin gerçek amacını çözmek için birlikte çalışır.

 • 4

  Reunion

  +

  Anna, Fransa'daki kızlarını korumak için kardeşi Noah ile çabalıyor. Tahran'daki takımı yöneten Alexander Said, White'ı görmek için Londra'ya gelse de başkan, bağışlama havasında değil.

 • 5

  Merger

  +

  Leyla, İran ile ABD arasındaki bağlantıları araştırıyor. Fransa'da White ve ikinci komutanı Khalid Walker, Max'i baskılamak için Anna'yı kullanır.

 • 6

  Stories

  +

  Max, ailesiyle yeniden bir araya geliyor, ancak tehlike geçmiş değil. Londra'ya giderek sonunda White'a ulaşır. Tahran'da Leyla, birimine verilen emirlerle ilgili daha çok ipucu veren bir ABD elçisi ile görüşür.

 • 7

  White Noise

  +

  Londra'da Max'in araştırmaları kesin bir nişancının dikkatini ölümcül bir noktaya çekiyor. Washington'daki Jones, bir İran çöl nükleer tesisinden bilimsel kanıt elde etmek için ekip gönderir.

 • 8

  Blood in the Sand

  +

  Final Bölüm: Max, ABD'ye giderek Tahran biriminin The Section'ın ölüm listesinde yer almasının gerçek sebebini keşfediyor. O, savaşı kazanmış olsa da şimdi savaşı durdurmak için çalışmalı.

Özel İçerikler