Elementary

Cuma 20.30

Tanıtım 2

Sezon 5
00:30

Yayın Akışı

 1. 25 Ocak Cuma - 14.30

  Elementary 6, 12 (B12 - S06)

 2. 25 Ocak Cuma - 20.30

  Elementary 6, 13 (B13 - S06)

 3. 25 Ocak Cuma - 23.10

  Elementary 6, 13 (B13 - S06)

Dizi Hakkında

Ünlü oyuncu Lucy Liu’nun başrollerinde olduğu, Johnny Lee Miller'ı Sherlock Holmes rolünde izlediğimiz Elementary 6. Sezonuyla geri dönüyor. Sherlock Holmes’a ve hikayelerine modern bir bakış açısıyla bakan, New York sokaklarını arşınladığımız dizinin yeni sezonu her zamankinden daha da heyecanlı.

Videolar

Bölüm

 • 1

  An Infinite Capacity for Taking Pains

  +

  Holmes kariyerini ve ayıklığını tehlikeye atan bir teşhisle yüzleşiyordur. Sherlock'un kendi bağımlılığını yenmesinde yardımcı olduğunu söyleyen Michael ile tanışır.

 • 2

  Once You've Ruled Out God

  +

  Watson ve yarım kardeşi Lin, biyolojik babaları ölünce birbiriyle çatışan tepkileri olur. Aynı zamanda Holmes ve Watson bir enerji müfettişi öldürüldükten sonra çalınan bir plütonyum kargosunu kirli bomba yapılma korkusuyla aramaktadırlar.

 • 3

  Pushing Buttons

  +

  Holmes ve Watson Amerikan Bağımsızlık Savaşını yeniden sahnelenmesinde ölen birini sorgularken nadir antikalar dünyasına girerler. Aynı sırada Holmes iyileşme hızından rahatsızdır ama Michael'la arkadaşlığında çözümü bulur.

 • 4

  Our Time Is Up

  +

  Watson kendi terapi dosyasını okuduktan sonra hayatında büyük bir değişim yapmak hakkında düşünmeye başlar ve bu sırada Holmes ile beraber eski psikoloğunun cinayetini soruşturur.

 • 5

  Bits and Pieces

  +

  Holmes kendini beyin sarsıntısı geçirmiş ve son altı saatte yaşananları hatırlamaz halde bulduktan sonra Watson ve Holmes, Holmes’ün olaydan önceki adımlarını takip ederler.

 • 6

  Give Me the Finger

  +

  Holmes ve Watson eski bir Yakuza çetesi üyesinin cinayetini araştırırken nükleer güvenlik dünyasına adım atıyorlar. Aynı zamanda, Yüzbaşı Gregson, polis çavuşu olan kızı Hanna’dan gelen kişisel bir itirafla gafil avlanıyor.

 • 7

  Sober Companions

  +

  Holmes ve Watson kendilerini, yakın çevrelerini etkileyen bir seri katilin peşinde bulurlar. Aynı zamanda, katili yakalamak bir saplantı haline geldikçe Holmes’ün sinirsel tedavisi gerilemekte ve ağırbaşlılığı ise sendelemektedir.

 • 8

  Sand Trap

  +

  Holmes ve Watson’un çimento ile gömülerek öldürülmüş bir kadının cinayet soruşturması onları temiz teknoloji endüstrisine götürür. Aynı zamanda, Watson evlat edinme konusunda büyük bir adım atar.

 • 9

  Nobody Lives Forever

  +

  Holmes’ün eski danışmanı, Alfredo, kardeşini kurtarmak için Holmes’den yardım ister. Aynı zamanda Holmes ve Watson, zehirlenerek ölmeden önce gizli bir genetik projesi üstünde çalışan bir profesörün ölümüyle ilgili araştırma yapar.

 • 10

  The Adventure of the Ersatz Sobekneferu

  +

  Sherlock ve babası, Morland Holmes, ailelerinden birinin ölmesinin üzerine yapmacık ilişkilerini düzeltmeye çalışır. Aynı zamanda, Holmes ve Watson, kurbanlarını mumyalamaya çalışan bir katilin peşindeyken, yakın zamanda ilgilendikleri bir vakanın mısır antikalarıyla olan ilişkisini keşfederler.

  Sıradaki Yayın
  3 Şubat Pazar - 14.35
  FOXCRIME
 • 11

  You've Come a Long Way, Baby

  +

  Holmes ve Watson tütün sanayisi ile bağlantısı olan bir katilin peşindedir ve bu sırada bir sigara distribütörünü teftiş etmek üzere gittiği yerde öldürülen bir avukat da olayın içindedir.

  Sıradaki Yayın
  3 Şubat Pazar - 15.25
  FOXCRIME
 • 12

  Elementary 6, 12

  +

  Dedektif Bell, hayatında bir defa karşısına çıkabilecek bir iş teklifi aldığında New York Polis Departmanı'ndan ayrılmayı düşünür. Bu sırada Holmes ve Watson genç bir kızın kaybolma vakasını araştırır.

  Sıradaki Yayın
  25 Ocak Cuma - 14.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  3 Şubat Pazar - 16.15
  FOXCRIME
 • 13

  Elementary 6, 13

  +

  Holmes ve Watson bir adamın zehirlenme vakasını araştır ve adamın ölmeden önce yıllarca kiralık katil olarak çalıştığını öğrenirler.

  Sıradaki Yayın
  25 Ocak Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  25 Ocak Cuma - 23.10
  FOXCRIME
 • 14

  Elementary 6, 14

  +

  Holmes ve Watson, Dedektif Bell bir biyolojik terör saldırısına maruz kalınca onun yardımına koşar ve polis merkezine yapılan bu saldırı merkezin karantinaya alınmasına neden olur. Bell ve Yüzbaşı Gregson içerde kaldıkları süre içinde suçlunun da onlarla birlikte içerde olduğunu düşünürler.

  Sıradaki Yayın
  1 Şubat Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  1 Şubat Cuma - 23.05
  FOXCRIME
 • 15

  How to Get a Head

  +

  Holmes ve Watson'ın bir profesörünün öldürülmesiyle ilgili soruşturması, onları bir katil avına sürükleyecektir.

  Sıradaki Yayın
  8 Şubat Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  8 Şubat Cuma - 23.10
  FOXCRIME
 • 16

  Uncanny Valley of the Dolls

  +

  Holmes ve Watson, bir robot mühendisinin öldürülmesinin gerçek hayattaki teleportasyon alanında yaptığı gizli araştırmaya bağlı olabileceğininden şüpheleniyorlar.

  Sıradaki Yayın
  15 Şubat Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  15 Şubat Cuma - 23.00
  FOXCRIME
 • 17

  The Worms Crawl In, the Worms Crawl Out

  +

  İkili, katledilen bir zoologun, öncü araştırmaları nedeniyle öldürüldüğünden şüpheleniyor.

  Sıradaki Yayın
  22 Şubat Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  22 Şubat Cuma - 23.10
  FOXCRIME
 • 18

  The Visions of Norman P. Horowitz

  +

  Sıradaki Yayın
  1 Mart Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  1 Mart Cuma - 23.10
  FOXCRIME
 • 19

  The Geek Interpreter

  +

  Sıradaki Yayın
  8 Mart Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  8 Mart Cuma - 23.10
  FOXCRIME
 • 20

  +

 • 21

  Whatever Remains, However Improbable

  +