Elementary

Cuma 20.30

Tanıtım 2

Sezon 5
00:30

Yayın Akışı

 1. 23 Kasım Cuma - 14.30

  Pushing Buttons (B03 - S06)

 2. 23 Kasım Cuma - 20.30

  Our Time Is Up (B04 - S06)

 3. 23 Kasım Cuma - 23.05

  Our Time Is Up (B04 - S06)

Dizi Hakkında

Ünlü oyuncu Lucy Liu’nun başrollerinde olduğu, Johnny Lee Miller'ı Sherlock Holmes rolünde izlediğimiz Elementary 6. Sezonuyla geri dönüyor. Sherlock Holmes’a ve hikayelerine modern bir bakış açısıyla bakan, New York sokaklarını arşınladığımız dizinin yeni sezonu her zamankinden daha da heyecanlı.

Videolar

Bölüm

 • 1

  An Infinite Capacity for Taking Pains

  +

  Holmes kariyerini ve ayıklığını tehlikeye atan bir teşhisle yüzleşiyordur. Sherlock'un kendi bağımlılığını yenmesinde yardımcı olduğunu söyleyen Michael ile tanışır.

  Sıradaki Yayın
  25 Kasım Pazar - 14.50
  FOXCRIME
 • 2

  Once You've Ruled Out God

  +

  Watson ve yarım kardeşi Lin, biyolojik babaları ölünce birbiriyle çatışan tepkileri olur. Aynı zamanda Holmes ve Watson bir enerji müfettişi öldürüldükten sonra çalınan bir plütonyum kargosunu kirli bomba yapılma korkusuyla aramaktadırlar.

  Sıradaki Yayın
  25 Kasım Pazar - 15.35
  FOXCRIME
 • 3

  Pushing Buttons

  +

  Holmes ve Watson Amerikan Bağımsızlık Savaşını yeniden sahnelenmesinde ölen birini sorgularken nadir antikalar dünyasına girerler. Aynı sırada Holmes iyileşme hızından rahatsızdır ama Michael'la arkadaşlığında çözümü bulur.

  Sıradaki Yayın
  23 Kasım Cuma - 14.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  25 Kasım Pazar - 16.20
  FOXCRIME
 • 4

  Our Time Is Up

  +

  Watson kendi terapi dosyasını okuduktan sonra hayatında büyük bir değişim yapmak hakkında düşünmeye başlar ve bu sırada Holmes ile beraber eski psikoloğunun cinayetini soruşturur.

  Sıradaki Yayın
  23 Kasım Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  23 Kasım Cuma - 23.05
  FOXCRIME
 • 5

  Bits and Pieces

  +

  Holmes kendini beyin sarsıntısı geçirmiş ve son altı saatte yaşananları hatırlamaz halde bulduktan sonra Watson ve Holmes, Holmes’ün olaydan önceki adımlarını takip ederler.

  Sıradaki Yayın
  30 Kasım Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  30 Kasım Cuma - 23.05
  FOXCRIME
 • 6

  Give Me the Finger

  +

  Holmes ve Watson eski bir Yakuza çetesi üyesinin cinayetini araştırırken nükleer güvenlik dünyasına adım atıyorlar. Aynı zamanda, Yüzbaşı Gregson, polis çavuşu olan kızı Hanna’dan gelen kişisel bir itirafla gafil avlanıyor.

  Sıradaki Yayın
  7 Aralık Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  7 Aralık Cuma - 23.10
  FOXCRIME
 • 7

  Sober Companions

  +

  Holmes ve Watson kendilerini, yakın çevrelerini etkileyen bir seri katilin peşinde bulurlar. Aynı zamanda, katili yakalamak bir saplantı haline geldikçe Holmes’ün sinirsel tedavisi gerilemekte ve ağırbaşlılığı ise sendelemektedir.

  Sıradaki Yayın
  14 Aralık Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  14 Aralık Cuma - 23.10
  FOXCRIME
 • 8

  Sand Trap

  +

  Holmes ve Watson’un çimento ile gömülerek öldürülmüş bir kadının cinayet soruşturması onları temiz teknoloji endüstrisine götürür. Aynı zamanda, Watson evlat edinme konusunda büyük bir adım atar.

  Sıradaki Yayın
  21 Aralık Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  21 Aralık Cuma - 23.10
  FOXCRIME
 • 9

  Nobody Lives Forever

  +

  Holmes’ün eski danışmanı, Alfredo, kardeşini kurtarmak için Holmes’den yardım ister. Aynı zamanda Holmes ve Watson, zehirlenerek ölmeden önce gizli bir genetik projesi üstünde çalışan bir profesörün ölümüyle ilgili araştırma yapar.

  Sıradaki Yayın
  28 Aralık Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  28 Aralık Cuma - 23.10
  FOXCRIME
 • 10

  The Adventure of the Ersatz Sobekneferu

  +

  Sherlock ve babası, Morland Holmes, ailelerinden birinin ölmesinin üzerine yapmacık ilişkilerini düzeltmeye çalışır. Aynı zamanda, Holmes ve Watson, kurbanlarını mumyalamaya çalışan bir katilin peşindeyken, yakın zamanda ilgilendikleri bir vakanın mısır antikalarıyla olan ilişkisini keşfederler.

  Sıradaki Yayın
  4 Ocak Cuma - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  4 Ocak Cuma - 23.10
  FOXCRIME
 • 11

  You've Come a Long Way, Baby

  +

  Holmes ve Watson tütün sanayisi ile bağlantısı olan bir katilin peşindedir ve bu sırada bir sigara distribütörünü teftiş etmek üzere gittiği yerde öldürülen bir avukat da olayın içindedir.

 • 12

  Elementary 6, 12

  +

  Dedektif Bell, hayatında bir defa karşısına çıkabilecek bir iş teklifi aldığında New York Polis Departmanı'ndan ayrılmayı düşünür. Bu sırada Holmes ve Watson genç bir kızın kaybolma vakasını araştırır.

 • 13

  Elementary 6, 13

  +

  Holmes ve Watson bir adamın zehirlenme vakasını araştır ve adamın ölmeden önce yıllarca kiralık katil olarak çalıştığını öğrenirler.

 • 14

  Elementary 6, 14

  +

  Holmes ve Watson, Dedektif Bell bir biyolojik terör saldırısına maruz kalınca onun yardımına koşar ve polis merkezine yapılan bu saldırı merkezin karantinaya alınmasına neden olur. Bell ve Yüzbaşı Gregson içerde kaldıkları süre içinde suçlunun da onlarla birlikte içerde olduğunu düşünürler.

 • 15

  +

  Holmes ve Watson'ın bir profesörünün öldürülmesiyle ilgili soruşturması, onları bir katil avına sürükleyecektir.

 • 16

  +

  Holmes ve Watson, bir robot mühendisinin öldürülmesinin gerçek hayattaki teleportasyon alanında yaptığı gizli araştırmaya bağlı olabileceğininden şüpheleniyorlar.

 • 17

  +

  İkili, katledilen bir zoologun, öncü araştırmaları nedeniyle öldürüldüğünden şüpheleniyor.

 • 18

  +

 • 19

  +

 • 20

  +

 • 21

  +