Ice

Pazar 23.10

Ice

Yayın Akışı

 1. 21 Ekim Çarşamba - 00.50

  Facet (B06 - S01)

 2. 24 Ekim Cumartesi - 01.00

  Facet (B06 - S01)

 3. 24 Ekim Cumartesi - 23.50

  Facet (B06 - S01)

Dizi Hakkında

Jake ve Freddy Green kardeşler, uzun zamandır elmas ticareti yapan aile şirketleri için çalışmaktadırlar. Freddy’nin tanınan bir elmas satıcısını öldürmesiyle birlikte dünyaları tepetaklak olur ve kendilerini suçlularla, kanlı elmas satıcılarıyla ve elmas karteli olan acımasız Pieter Van De Bruin’in de içinde olduğu elmas sektörünün yer altı dünyasına girmiş olarak bulurlar. Ice nefes kesen ikinci sezonuyla FX’te!

Bölüm

 • 1

  Game of Stones

  +

  Green Ailesi karmakarışıkken Jake, Holokost elmasını bulmanın onları tekrar zirveye taşıyacağını fark eder, ancak bu arayış onları Venezuela'ya tehlikeli bir yolculuk yapmak zorunda bırakır.

  Sıradaki Yayın
  22 Kasım Pazar - 23.10
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  25 Kasım Çarşamba - 00.45
  FOXCRIME
 • 2

  Thicker Than Water

  +

  Jake ve Freddy, Venezuela madeninden elmasları çalmaya çalışırken, bir yandan da hayatta kalmak için kartelden kaçmak zorundadır.

  Sıradaki Yayın
  29 Kasım Pazar - 23.10
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  2 Aralık Çarşamba - 00.45
  FOXCRIME
 • 3

  Heart of Darkness

  +

  Kartelden kaçan Jake ve Freddy, Venezuelalı bir madenci ve ailesi tarafından kurtarılır, ancak kartel nerede olduklarını öğrendiğinde Jake ve Freddy'nin varlığı tüm aileyi tehlikeye atar.

 • 4

  Blood Brothers

  +

  Freddy ve Jake elmaslarını kesmek için güvenebilecekleri birini bulamadıklarında, Freddy taşı kendiliğinden kesmeye karar verir.

 • 5

  Rendezvous With Death

  +

  Freddy, Anastasia Elması'nı kesmeye çalışırken Jake, Çin Üçlüsü ile karşı karşıya gelir.

 • 6

  Strange Friends

  +

  Jake koruma için Alexi'ye giderken Freddy, Anastasia Elması'nı kesmek için mücadele eder. Bu sırada Lady Rah, Ava'ya önemli bir müşteriyle ilgili yardım etmeyi teklif eder.

 • 7

  Two Ounces

  +

  Ava'nın evindeki silahlı bir soygun Jake, Ava ve Cam arasında anlık ateşkese yol açar. Freddy, Anastasia elmasını bitirir ve Jake, yardım için Tessa'ya gider.

 • 8

  Dig Two Graves... At Least

  +

  Güney Afrika'daki elmas konferansına zamanında ulaşmak için Jake, Freddy'yi bulmalı ve Anastasia Elması'nı değerlendirmelidir.

 • 9

  Clouds

  +

  Cape Town'da elmas fuarı ve yeniden sertifikalandırma süreci devam ederken, Jake ve Freddy Anastasia Elması'nı satmaya çalışırlar.

 • 10

  It All Comes to This

  +

  Lady Rah'ın son hamlesi karşısında kardeşler Anastasia'yı saklandığı yerden alıp hayatları için savaşmak zorundadır.