MacGyver

Pazartesi 22.20

Tanıtım

Sezon 4
00:30

Yayın Akışı

 1. 21 Eylül Pazartesi - 11.10

  Benjamin Franklin + Grey Duffle (B19 - S02)

 2. 21 Eylül Pazartesi - 17.00

  Skyscraper - Power (B20 - S02)

 3. 21 Eylül Pazartesi - 22.20

  Wind + Water (B21 - S02)

Dizi Hakkında

80'li yılların aksiyon dolu dizisi MacGyver, yeniden ekranlarda! Bu sefer 20'li yaşlardaki Angus MacGyver sıradışı sorun çözme teknikleriyle bir çok hayat kurtarıyor.

Videolar

Bölüm

 • 1

  Fire + Ashes + Legacy = Phoenix

  +

  Eski MI6 ajanı Russ Taylor, eski Phoenix Vakfı üyeleri Mac, Riley, Bozer, Matty ve Desi'yi, büyük bir ABD şehrine yapılacak olan yıkıcı bir saldırı için gizemli bir kuruluş tarafından kullanılması planlanan bir biyo-silahı etkisiz hale getirmek için işe alır.

 • 2

  Red Cell + Quantum + Cold + Committed

  +

  General John Acosta, MacGyver'ı güvenliğindeki kusurları bulması için askeri laboratuvardan gizli bir proje çalması için işe alır.

 • 3

  Kid + Plane + Cable + Truck

  +

  MacGyver ve ekip, pilotun yarı yoldayken kalp krizi geçirdiği bir uçağa biner ve durumun kasıtlı olduğunu keşfeder.

 • 4

  Windmill + Acetone + Celluloid + Firing Pin

  +

  MacGyver, Almanya'da yıkılmış bir binadaki insanları kurtarmak için hızlı bir şekilde çalışırken, molozun altına gizlenmiş İkinci Dünya Savaşı'ndan kalan patlamamış bir bomba keşfeder.

 • 5

  Soccer + Desi + Merchant + Titan

  +

  Desi, bir gölge organizasyonuyla çalışan yozlaşmış bir oyuncuyu bulmak için bir futbol takımına sızar.

 • 6

  Right + Wrong + Both + Neither

  +

  Russ'ın eski aşkı Emilia, Russ’ın sözleşmeli askerlik günlerinde savaştığı aynı isyancılar tarafından kaçırıldığını öğrendiği zaman, Emilia’yı kurtarmak ve isyancıları kasabadan defetmek için Phoenix takımını küçük bir kasabaya götürür.

 • 7

  Mac + Desi + Riley + Aubrey

  +

  Mac ve Desi, restoranın arkasındaki bir cinayete tanık olduklarında çiftli buluşmaları kaosa dönüşür. Onlar katili bulmaya çalışırken Riley, erkek arkadaşı Aubrey'den işi hakkındaki sırrı saklamaya çalışır.

 • 8

  Father + Son + Father + Matriarch

  +

  Oversight bombalama esnasında neredeyse öldürüldükten sonra, şüpheli bombacıyı bulmasına yardım etmek için Mac'i işe alır ve Mac, teyzesi Gwendolyn ile tanışır.

 • 9

  Code + Artemis + Nuclear + N3mesis

  +

  Los Angeles'ın güç şebekesi, şehir genelinde kesintiye neden olan bir saldırıda rehin alınır. Ekip, kullanılan fidye yazılımı kodunun Riley tarafından yıllar önce yazılmış olduğunu keşfeder.

 • 10

  Tesla + Bell + Edition + Mac

  +

  Mac, Nikola Tesla'nın gizli laboratuvarında bulunan ve Codex'in ölümcül planını durdurabilecek önemli ipuçlarını hatırlamasına yardımcı olmak için rüya haline getirildiğinde Nikola Tesla, Alexander Graham Bell, Thomas Edison ve annesiyle karşılaşır.

 • 11

  Psy-Op + Cell + Merchant + Birds

  +

  Mac, güvenini kazanmak ve sonraki adımlarını öğrenmek için en yetenekli Codex ajanı olan Merchant ile birlikte sahte bir hapishaneye yerleştirilir.

 • 12

  Loyalty + Family + Rogue + Hellfire

  +

  MacGyver'ın halası Gwen, Mac'in aklına girer ve Riley ile birlikte Codex'e katılmasına teşvik eder. Bu sırada Matty ve Russ, Codex ile ilgili endişelerini Beyaz Saray'a taşır.

 • 13

  Save + The + Dam + World

  +

  Russ, Desi ve Phoenix ekibi, Codex tarafından kullanılan bir toplu imha silahını etkisiz hale getirmeye çalışırken gizli görevdeki Mac ve Riley ile çarpaz ateşte kalırlar.

Özel İçerikler