MacGyver

Pazar 22.15

Tanıtım

Sezon 2
00:30

Yayın Akışı

 1. 26 Ocak Cumartesi - 17.05

  Riley + Airplane (B18 - S02)

 2. 27 Ocak Pazar - 22.15

  Riley + Airplane (B18 - S02)

 3. 28 Ocak Pazartesi - 04.30

  Riley + Airplane (B18 - S02)

Dizi Hakkında

80li yılların aksiyon dolu dizisi MacGyver yeniden ekranlarda. Bu sefer 20'li yaşlarda bir Angus Macgyver sıradışı sorun çözme teknikleriyle bir çok hayat kurtarıyor.

Videolar

Bölüm

 • 1

  +

 • 2

  Muscle Car + Paper Clips

  +

  Riley'nin tehlikeli bir grup hacker ile çıktığı ilk görevinde işler ters gidince, Mac ve ekibi onun yerini bir kolye ve mikrodalga fırın vericisi kullanarak bulur.

 • 3

  Roulette Wheel + Wire

  +

  MacGyver ve ekibi, silah karşılığı mücevherleri takas etmek isteyen teröristlerden gelmeden önce kumarhanenin kasasından elmasları çalmak için gizli göreve giderler.

 • 4

  X-Ray + Penny

  +

  Murdoc, MacGyver'a ilaç verip onu kaçırdıktan sonra Mac, iğne ve dişlerini kullanarak kaçar ve Murdoc'ın bir sonraki kurbanını kurtarmak için ekibine katılır.

 • 5

  Skull + Electromagnet

  +

  Başkan Yardımcısının oğlunun ve gizemli bir hükümlünün bindiği uçak Bermuda şeytan üçgeninde kaybolduğunda ekip cadılar bayramı planlarını iptal etmek zorunda kalır.

 • 6

  Jet Engine + Pickup Truck

  +

  MacGyver ve ekibi, bir petrol kuyusunda meydana gelen yangını söndürmek için Nijerya'ya giderler.

 • 7

  Duct Tape + Jack

  +

  MacGyver ve ekibi, umutsuzca kalp nakline ihtiyaç duyan Ekvador'un Cumhurbaşkanı adayının, organ nakline engel olmaya çalışan bir grup isyancıyı durdurmak için yardıma giderler.

 • 8

  Packing Peanuts + Fire

  +

  Mac ve ekibi, paha biçilemez bir sanat eserini çalmak zorundadır. Bozer, casus eğitim programına katılır. Riley, babasının dönüşü ile başa çıkmak zorundadır.

 • 9

  CD-Rom + Hoagie Foil

  +

  Mac, Dalton ve Cage, ölümcül bir sinir gazı elde eden teröristlerin peşindedir. Bozer ve Leanna, sorgulama direnci eğitimi için eşleşirler. Riley, babasının akşam yemeği davetini kabul etmeyi düşünmektedir.

 • 10

  War Room + Ship

  +

  Mac, Arktik okyanusunda bir araştırma gemisinde mahsur kalmış bir grup araştırmacıya yardımcı olur. Jack, Elwood'u geçmişi ile başa çıkması için kaçırır. Bozer ve Leanna kendilerini kelepçelenmiş bir şekilde bir test içerisinde bulurlar.

 • 11

  Bullet + Pen

  +

  LAPD, ekibin Noel partisini bölerek, Mac'in yaptığı bir bombayla yıkılmış bir binada ölü birini buldukları için Mac'i terörizm'den dolayı tutuklarlar.

 • 12

  Mac + Jack

  +

  Mac ve Jack, Mac'in düşmanı The Ghost'un patlayıcılarla donattığı evinde köşeye sıkıştıklarında, Mac bir karaoke mikrofonuyla takımı daha büyük bir patlama için uyarıyor. Ayrıca geçmişe dönüşlerde, Mac ve Jack'in çekişmeli tartışmaları açığa çıkıyor.

 • 13

  CO2 Sensor + Tree Branch

  +

  Mac, hükümet görevlileri için robot savaş makinaları üretmek için bir meydan okumaya girse de, en büyük rakibi Allie'nin (Ashley Tisdale) ele geçirilen aracı Pentagon'a gitmeden ona yardım etmeli. Ayrıca Jack, mezuniyet balosu kralı için onu döven rakibiyle hesaplaşmak için lise buluşmasına katılır.

 • 14

  Mardi Gras Beads + Chair

  +

  Takım, kendisini Jack'in eski CIA isimlerinden olan "Duke Jacoby" nin eşi olarak tanıtan sahtekar Amy Smart'ı yakalamak için New Orleans'a giderken, "Duke" un eski düşmanlarının ortaya çıkışı, Jack'i tehlikeye sokuyor.

 • 15

  Murdoc + Handcuffs

  +

  Murdoc'ın suikastçilerinden biri, Murdoc'ı 10 milyon dolar karşılığında, Mac Gyver'e teslim etmek için anlaşır. Ekip Murdoc'ı ölü isteyen eski akıl hocası Nicholas Helman'dan korur.

 • 16

  Hammock + Balcony

  +

  MacGyver, Leanna, Riley ve Bozer bir tatil bölgesinde, bir Sırp savaş suçlusu hakkında bilgi edinmek için balayı çiftleri gibi davranırlar. Ayrıca Bozer, Leanna'yla olan ilişkisini Matty'nin bilip bilmediğini merak eder ve Jack Matty'nin evine girmek için Elwood'tan yardım alır.

 • 17

  Bear Trap + Mob Boss

  +

  Sonradan muhbir olan bir çete üyesinin, CIA'e kendisi hakkında bilgi sızdıracağından korkan bir suç baronu onu kaçırarak Çernobil'e götürür. Mac, Jack ve Riley muhbiri bulmaya çalışır.

 • 18

  Riley + Airplane

  +

  Matty ve ekip, gizli bilgiler çalmış kaçak eski bir hükümet çalışanının peşindeyken farkı sebeplerden aynı adamı arayan, ödül avcısı aile Coltonlara rastlar.

  Sıradaki Yayın
  26 Ocak Cumartesi - 17.05
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  27 Ocak Pazar - 22.15
  FOXCRIME
 • 19

  Benjamin Franklin + Grey Duffle

  +

  Dawn’ın CIA danışmanının gizemli ölümünü araştırırken Mac ve ekip, yoldan çıkmış bir CIA ajanı ve bir kaçakçı çetesine rastlar.

  Sıradaki Yayın
  29 Ocak Salı - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  29 Ocak Salı - 23.10
  FOXCRIME
 • 20

  Skyscraper - Power

  +

  Mac ve Jack, bir bilyonerin kaçırılan oğlunun peşine düşer. Kaçıran kişi eski bir donanma askeridir ve çocuğun yaşadığı gökdelenin elektriği ve iletişim hatlarını kesmiştir.

  Sıradaki Yayın
  5 Şubat Salı - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  5 Şubat Salı - 23.10
  FOXCRIME
 • 21

  Wind + Water

  +

  MacGyver Porto Rico’daki arkadaşının fırtınadan zarar görmüş evini yeniden inşa etmesine yardımcı olurken, arkadaşının müdür olduğu banka soyguna uğrar ve Macgyver soyguncular tarafından rehin alınır.

  Sıradaki Yayın
  12 Şubat Salı - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  12 Şubat Salı - 23.10
  FOXCRIME
 • 22

  UFO + Area 51

  +

  Riley ve Mac Area 51'de gizemli bir objeyi araştırmakla görevlendirilirler, Riley Mac'in babası hakkında çok gizli bir bilgi öğrenir ancak bunu Mac ile paylaşmakta tereddüt eder.

  Sıradaki Yayın
  19 Şubat Salı - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  19 Şubat Salı - 23.10
  FOXCRIME
 • 23

  MacGyver + MacGyver

  +

  Final Bölüm: MacGyver, Matty’ye Phoenix Vakfından ayrılacağını söylediğinde şok edici bir sürprizle karşılaşır.

  Sıradaki Yayın
  26 Şubat Salı - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  26 Şubat Salı - 23.00
  FOXCRIME

Özel İçerikler