NCIS: New Orleans

Pazar 20.30

Tanıtım

Sezon 3
00:30

Yayın Akışı

 1. 22 Mart Cuma - 09.45

  #1 Fan (B02 - S04)

 2. 23 Mart Cumartesi - 11.15

  #1 Fan (B02 - S04)

 3. 23 Mart Cumartesi - 19.30

  #1 Fan (B02 - S04)

Dizi Hakkında

Reyting rekorları kıran popüler dizi NCIS‘in spin-off dizisi NCIS: New Orleans 4.Sezonuyla FOXCRIME’da!

Videolar

Bölüm

 • 1

  Rogue Nation

  +

  İlk Bölüm: Yozlaşmış Belediye Başkanı Hamilton'ın hileyle uzaklaştırılmasından altı hafta sonra gözaltındaki Pride'ın ekibi, Denetleyici Özel Ajan Paula Boyd tarafından yakından gözetlenir.

  Sıradaki Yayın
  14 Nisan Pazar - 14.30
  FOXCRIME
 • 2

  #1 Fan

  +

  Ajanlara istihbarat sağlayan bir Rus görevlinin, donanma refakatçisinin öldürülmesinden sonra kaybolmasıyla, Pride ve ekibi, FBI Direktörü Isler (Perek Webster) ile çalışmaya başlar.

  Sıradaki Yayın
  22 Mart Cuma - 09.45
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  23 Mart Cumartesi - 11.15
  FOXCRIME
 • 3

  The Asset

  +

  NCIS ekibi, New Orleans'ta hayalet hikayesini başlatan, 150 yıllık çözülmemiş bir davanın taklidi olan bir cinayeti araştırır.

  Sıradaki Yayın
  25 Mart Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  25 Mart Pazartesi - 23.10
  FOXCRIME
 • 4

  Dead Man Calling

  +

  Pride'ı kılavuz olarak gören değişken muhbir Martha Roberts (Dendrie Taylor), Meksika Körfezi'nde genç kadınları hedef alan bir seri katili bulmasına yardım etmesi için Pride'ı kaçırır.

  Sıradaki Yayın
  1 Nisan Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  1 Nisan Pazartesi - 23.10
  FOXCRIME
 • 5

  Viral

  +

  Bir astsubayın öldürülmesi, Pride ve ekibini, güvenlik kleransı yüksek erkekleri hedef alan gizemli bir kadına götürür. Ayrıca Lasalle'in babası Beau (Michael Angele Pniewski) aile işini konuşmak için şehre gelir.

  Sıradaki Yayın
  8 Nisan Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  8 Nisan Pazartesi - 23.10
  FOXCRIME
 • 6

  Acceptable Loss

  +

  Wade'in oğlu Danny (Christopher Meyer), kız arkadaşının evinde saldırıya uğradıktan sonra, kız arkadaşının da kaybolmasıyla, Pride'dan yardım ister. Ayrıca NCIS direktörü, Pride'ın davaları çözme süreciyle ilgili bir terapistle görüşmesini şart koşar.

  Sıradaki Yayın
  15 Nisan Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  15 Nisan Pazartesi - 23.10
  FOXCRIME
 • 7

  The Accident

  +

  Pride, ikinci bir fikir olarak astsubayın öldürülmesinde, evsiz çocukların parmağı olduğundan şüphelenir.

  Sıradaki Yayın
  22 Nisan Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  22 Nisan Pazartesi - 23.10
  FOXCRIME
 • 8

  Sins of Father

  +

  Rita Deveraux (Chelsea Field), Pride’a Douglas Hamilton’ın (Steven Weber) hapishaneden kaçmak için bir anlaşma yaptığını söyler. Bunun üzerine Pride ve ekibi, gizemli partneri ve pazarlık kozunu ortaya çıkarmak için Clearwater davasını yeniden ele alır. Konuk yıldız oyuncu Stacy Keach.

  Sıradaki Yayın
  29 Nisan Pazartesi - 20.30
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  29 Nisan Pazartesi - 23.10
  FOXCRIME
 • 9

  Hard Knock Life

  +

  Pride, bir astsubayın ölümünde evsiz çocukların parmağı olduğunu düşünür.

 • 10

  Mirror Mirror

  +

  Rita Deveraux (Chelsea Field), Pride’a Douglas Hamilton’ın (Steven Weber) hapishaneden kaçmak için bir anlaşma yaptığını söyler. Bunun üzerine Pride ve ekibi, gizemli partneri ve pazarlık kozunu ortaya çıkarmak için Clearwater davasını yeniden ele alır.

 • 11

  Monster

  +

  Ölümcül bir silahlı soygunla, yüksek hızlı kovalamaca vakasının gizli bir ATF operasyonuna bağlanmasıyla, Percy eski ATF partneri Jake Roman'la (L. Steven Taylor) yeniden iletişim kurar.

 • 12

  Identity Crisis

  +

  Adrian Corner, iş arkadaşı öldürüldükten sonra lise arkadaşı Sebastian'dan yardım ister. Ayrıca, FBI Özel Ajanı Raymond Isler (Derek Webster), Adrian'ın Siber Suçlar Bölümü'nün yıllardır izini sürdüğü bir hacker olduğuna inanıyor.

 • 13

  Ties That Bind

  +

  Bir assubayın cinayeti takımı Pride'ın annesinin eskiden haftada bir gösteri yaptığı bir gece klubüne getirir. Ayrıca, ailesinden gelen bir telefon sonrası Lasalle acilen Alabama'daki evine dönmesi gereklidir.

 • 14

  A New Dawn

  +

  NCIS takımı teröristelerin üye olarak toplamak istedikleri mülteci ailesine yardım etmek isteyen bir polisin cinayetini araştırırlar. Wade bu arada Belediye Başkanı Zahra Taylor için Mardi Gras'da geçen özel bir seçim kampanyasına katılır.

 • 15

  +

 • 16

  Empathy

  +

  NCIS bu sefer bir kongre yardımcısının neredeyse iki tane NCIS ajanı gibi davranan adamlar tarafından kaçırılmasından sonra kayboluşunu araştırırlar. Ayrıca Lasalle kardeşinin geleceği hakkında hayat değiştirecek kararlar vermekte zorlanıyordur.

 • 17

  Treasure Hunt

  +

  Senelik Louisiana Korsan Festivali'nde NCIS takımı, 200 senelik bir mermer ve altın fleur-de-lis'i arayan bir donanma kaptanının cinayetini araştırırlar.

 • 18

  Welcome To The Jungle

  +

  Pride, Sebestian ve Tammy Pride'ın eski bir arkadaşı tarafından özellikle istenmesinden sonra Güney Amerika'ya giderler.

 • 19

  High Stakes

  +

  Percy ve Lasalle gizli bir poker buluşmasına katılan oyunculardan donanma labrotuvarları hakkındaki bilgi çalmayı denyenleri bulmak için katılırlar. Ayrıca Laurel Pride bahar tatilinde babasını ziyaret eder ve mezuniyet sonrası planlarını konuşurlar.

 • 20

  Powder Keg

  +

  Pride ve Sydney Halliday dahil barının müşterileri birkaç dengesiz hırsız tarafından rehin alınırlar.

 • 21

  Mind Games

  +

  Gregoria eski öğretmeni Claire McGrady'yi çağırır çünkü işledikleri vaka okulda gördüklerinden biriyle eşleşmektedir.

 • 22

  The Assassination Of Dwayne Pride

  +

  Gazeteci Oliver Crane Pride hakkında acımasız bir yazı yayınlayınca, takım yazıda verilen önemli bilgilerin yanlış ellere düşmesinden korkar. Ayrıca Rita Deveraux Pride'ı D.C.'de birinin ona saldırdığını söyler ve yazının sadece bir başlangıç olduğunu belirtir.

 • 23

  Checkmate, Part 1

  +

  Pride gizlice hacker Elvis Bertrand, emekli asker Sydney Halliday, gazeteci Oliver Crane ve savcı Elliott Newman ile beraber bir grup kurar ve gücün süistimali davasında bir yasal boşluk bulmayı denerler.

 • 24

  Checkmate, Part 2

  +

  Final Bölüm: Pride'ın yeni toplanmış NCIS grubu New Orleans "Tricentennial Fleet" haftası kutlamalarında gerçekleşecek bir saldırı için planları keşfederler.