Prison Break

Cuma 17.50

Tanıtım

Sezon 5
00:31

Yayın Akışı

 1. 7 Mayıs Cuma - 17.50

  Buried (B07 - S02)

 2. 8 Mayıs Cumartesi - 03.10

  Buried (B07 - S02)

 3. 8 Mayıs Cumartesi - 05.15

  Buried (B07 - S02)

Dizi Hakkında

Bir zamanların efsane dizileri arasında sayılan Prison Break ilk sezonunda itibaren yakında gelecek olan yeni sezonundan önce Foxcrime ekranlarında!
81 bölümü olan bu dizi yayında kaldığı sürede 4 ödül kazandı, 24 kere de aday gösterildi. Yaklaşık 42 ülkede yayınlanan Prison Break'de, Michael Scofield, ağabeyinin suçsuz yere hapse girdiğine inanmaktadır. Bu sebeple sahte bir suç işleyip, aynı hapishaneye girmeyi başarır. İnşaat mühendisi olan Michael, hapishanenin planlarını tüm vücuduna dövme halinde yazdırmıştır. Vucüdundaki bilgiler yardımıyla ağabeyini hapisten kaçırmaya çabalar.

Videolar

Bölüm

 • 1

  Ogygia

  +

  İlk Bölüm: Sezonun ilk bölümünde öldüğü düşünülen Michael'ın hayatta olabileceğine dair ipuçları bulunur. Lincoln ve Sara, serinin en büyük firarını düzenlemek üzere tekrar bir araya gelirler. Bu sırada Fox River State Penitenitiary'nin en bednam firarilerinden Sucre, T-Bag ve C-Note da planın içine çekilir.

 • 2

  Kaniel Outis

  +

  Lincoln ve C-Note, ‘Işık Şeyhi’ni bulmaya çalışırken, Michael ve hücre arkadaşı Whip de Ogygia’dan firar girişiminde bulunurlar. Bu sırada, Sara’nın Michael peşinde sürdüğü iz onu dışişleri bakanlığına ve Paul Kellerman ile çok da kolay olmayan bir birleşmeye sürüklüyor.

 • 3

  The Liar

  +

  T-Bag, Sara'nın karşısına çıkarak onu peşindeki adamlara karşı uyarır. Bu arada Lincoln, Yemen'den kaçabilmek için pasaportunu geri almaya çalışmaktadır.

 • 4

  The Prisoner's Dilemma

  +

  Michael, Whip ve Ja, Ogygia'dan kaçmak için son bir denemek yaparlar fakat bu sefer ciddi bir ödün vermeleri gerekecektir. Bu arada Lincoln da onlara yardım etmek için zamanla yarışmaktadır. T-Bag de Kellerman'la buluşarak Michael hakkında daha çok bilgi almaya çalışır.

 • 5

  Contingency

  +

  Michael'a gerçekte ne olduğunu anlamaya çalışırken Lincoln'un sabrı taşmaya başlar. C-Note'un yeni bir kaçış planı vardır fakat Cyclops peşlerinde olduğu için çabuk harekete geçmeleri gerekmektedir. Bu arada Sara Michael'ın hayatta olabileceği ihtimaliyle yüzleşmekte zorlanmaktadır.

 • 6

  Phaeacia

  +

  Michael, Lincoln ve çetenin geri kalanı Yemen'den kaçmaya çalışırken, Cyclops peşlerini bırakmayacaktır.

 • 7

  Wine-Dark Sea

  +

  Sara, Michael'ın ortadan kaybolmasının asıl sebebini öğrenince ailesnin güvenliğinden endişe etmeye başlar.

 • 8

  Progeny

  +

  Sara ve oğlunun can güvenlikleri tehlikeye girince Michael ve Lincoln, Poseidon 'u yakalamak için Sheba ve C-Note'dan yardım isterler.

 • 9

  Behind the Eyes

  +

  Final Bölüm: Michael ve Lincoln, Sara ve Mike'ı korumaya çalışırken en sonunda Poseidon'la karşı karşıya gelirler.

Özel İçerikler