Snowfall

Pazar 00.00

Tanıtım

Sezon 2
00:30

Yayın Akışı

 1. 24 Nisan Çarşamba - 00.45

  The World is Yours (B07 - S02)

 2. 25 Nisan Perşembe - 00.00

  The World is Yours (B07 - S02)

 3. 26 Nisan Cuma - 00.45

  The World is Yours (B07 - S02)

Dizi Hakkında

1980'lerin Los Angeles'ının çalkantılı atmosferinde yaşanan birbirinden renkli hayatları anlatan Snowfall, aynı zamanda Amerika'da uyuşturucunun yayılma hikayesine ışık tutuyor.

Videolar

Bölüm

 • 1

  Sightlines

  +

  Franklin büyüyen organizasyonunun taleplerine ayak uydurmak için mücadele ediyor. Siyasi dalgaların değişmesiyle birlikte CIA, Teddy'nin desteğini keser.

 • 2

  The Day

  +

  Lucia ve Gustavo, Pedro'nun işe geri dönüp dönemeyeceğini tartışıyorlar.

 • 3

  Prometheus Rising

  +

  İki cinayet, Franklin'in ekibinde bölünmeye sebep olur ve onları, Lucia ile büyük bir anlaşmazlığa iter. Teddy ve Matt, Kolombiyaı partnerlerini yatıştırmak zorundadır.

 • 4

  Jingle Bell Rock

  +

  Franklin, takımının sadakatinden emin olmak için bazı adımlar atar. Lucia'nın koruması, dramatik bir çarpışmanın ardından yıkılır. Teddy, geçmişteki veballeriyle yüzleşir ve Matt, bu sayede kardeşine başka bir gözden bakmaya başlar.

 • 5

  Serpiente

  +

  Franklin, eski bir ortağıyla ilgili şüpheleri gidermek için Teddy'nin yardımına ihtiyaç duyar. Teddy, bir iş fırsatı farkeder. Lucia, ekibindeki herkesin göründüğü gibi olmadığını farkeder.

 • 6

  The Offer

  +

  Franklin, kaybettiğini geri alabilmek için geçmişiyle yüzleşmek zorundadır. Teddy ve Matt, Central America'ya bir seyahate giderler.

 • 7

  The World is Yours

  +

  İşçilerden biri çizgiyi aşınca, Franklin, işin en büyük öncelik olduğunu göstermeye çalışır. Teddy ve Matt işleri rayına oturtmaya çalışırken beklenmedik bir ortaklıkla denk gelir. Lucia ve Gustavo'nun bir teklifi vardır.

  Sıradaki Yayın
  24 Nisan Çarşamba - 00.45
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  25 Nisan Perşembe - 00.00
  FOXCRIME
 • 8

  Surrender

  +

  Ekibindeki tatminsizlik had safhaya ulaşınca, Franklin, çareyi olağanüstü önlemler almakta bulur. Lucia ve Gustavo hayatlarını kurtarmak için bir anlaşma yaparlar. Teddy, baskıları azaltmayı denemek üzere doğuya gider.

  Sıradaki Yayın
  29 Nisan Pazartesi - 00.00
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  1 Mayıs Çarşamba - 00.45
  FOXCRIME
 • 9

  Aftermath

  +

  Franklin yıkıcı haberler alır. Teddy bir düşmanı dosta çevirmek için uğraşır. Lucia ve Gustavo L.A.'den ayrılmak için plan yaparlar.

  Sıradaki Yayın
  6 Mayıs Pazartesi - 00.00
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  8 Mayıs Çarşamba - 00.45
  FOXCRIME
 • 10

  Education

  +

  Franklin yaptıklarının sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır. Teddy ortaklarına yardım etmek için elinden geleni yapar. Lucia, Gustavo'nun hayatını kurtarmak için fedakarlıkta bulunmak zorundadır.

  Sıradaki Yayın
  13 Mayıs Pazartesi - 00.00
  FOXCRIME
  Sıradaki Yayın
  15 Mayıs Çarşamba - 00.45
  FOXCRIME