The X-Files

Tanıtım - The X-Files - Sezon 10

Sezon 10
00:30

Dizi Hakkında

Bir popüler kültür fenomeni olan The X-Files yeni bölümleriyle FOXCRIME’da!1993’te ilk bölümü yayınlanan ve 9 sezonluk yayın hayatı boyunca pek çok yapıma ilham veren The X-Files 16 Emmy, 5 Altın Küre, 1 Peabody dahil olmak üzere pek çok ödül aldı.

İkonik dizi, orijinal kadrosuyla 6 bölümlük özel bir televizyon etkinliği ile FOXCRIME ekranlarına dönüyor. Biri inançlı biri şüpheci olan iki FBI ajanı Fox Mulder ve Dana Scully gizli güçler onların tüm çalışmalarını engellemeye çalışırken, garip ve açıklanamayan olayları araştırıyorlar. Ünlü aktör David Duchovny’nin canlandırdığı Mulder ve Gillian Anderson’ın canlandırdığı Scully, açıklanamayan X-Files şeklinde belirttikleri dosyaları araştırırken cevapların paranormal fenomenlerde gizli olduğunu görüyorlar. Mitch Pleggi yine Mulder ve Scully’nin yöneticisi Walter Skinner, William B. Davis ise sigara içen adam rolüyle geri dönüyor olacak. İnanmak isteyenler için gerçek hala oralarda bir yerlerde!

Bölüm

Sezon 10
 • 1

  My Struggle

  +

  The X-Files efsanesi muhteşem bir sezonla geri dönüyor… Popüler bir komplo teoricisi olan Tad, Dana ve Fox'a ulaşarak devletin çok gizli bir sırrını ortaya çıkardığını söyler ve bunu araştırmalarını ister.

 • 2

  Founder's Mutation

  +

  The X-Files efsanesi muhteşem bir sezonla geri dönüyor… Bir bilim adamı intihar edince, Mulder ve Scully , hangi görünmeyen güçlerin onu buna ittiğini araştırır.

 • 3

  Mulder & Scully Meet the Were-Monster

  +

  Ormanda bir ceset bulunur. Mulder ve Scully bunun bir hayvan saldırısı mı, bir seri katilin işi mi, yoksa bir şahidin dediği gibi, garip bir yaratık saldırısı mı olduğunu araştırır.

 • 4

  Home Again

  +

  Mulder ve Scully bir insan tarafından yapılamayacak gibi duran bir cinayeti araştırmak üzere yollanır.

 • 5

  Babylon

  +

  Hakaret içeren sanat eserlerini sergileyen bir galeri bombalanır. Gelecekte olabilecek bir saldırıyı engellemek üzere, Mulder ve Scully komadaki bombacıyla iletişim kurmayı dener.

 • 6

  My Struggle II

  +

  Bir TV programcısı ve komplo teoricisi olan Tad, uyuyan güçlü düşmanları uyandırmıştır. Tüm ülkede salgın bir hastalık başlar ve Scully buna bir çare aramaktadır.