43. People's Choice Ödül Töreni

18 Ocak Çarşamba Gecesi 05.00

43. People’s Choice Ödülleri’ni Seyret. Hisset. Yaşa.

00:30

Dizi Hakkında

Halkın seçimlerinde lider olmak için yarışan ünlülerin ve ödülleri belirleyen milyonların takip ettiği bu sene 43.’sü gerçekleşen People’s Choice Ödül Töreni, 18 Ocak’ı 19 Ocak’a bağlayan gece saat 05.00’te canlı olarak FOXLIFE ekranlarında! 1975’ten beri televizyon, sinema ve müzik kategorilerinde halkın tercihleri doğrultusunda seçilen son 11 yıldır da internet üzerinden yapılan oylama ile tüm kategorilerdeki kazananların belirlendiği People’s Choice Ödülleri, 18 Ocak’ı 19 Ocak’a bağlayan gece canlı olarak FOXLIFE’ta izleyicilerle buluşuyor.

Videolar

Bölüm

Sezon 1
 • 1

  43. People's Choice Ödül Töreni:Canlı

  +

  43. People’s Choice Ödülleri canlı yayınla sadece FOXLIFE’ta... Televizyon, sinema ve müzik dünyasının en iyilerinin halkın tercihleriyle belirlendiği bu görkemli gecenin sunuculuğunu ise, Community dizisinden tanıdığımız Primetime Emmy adayı oyuncu Joel McHale üstleniyor.

 • 2

  43. People's Choice Ödül Töreni

  +

  43. People’s Choice Ödülleri sadece FOXLIFE’ta... Televizyon, sinema ve müzik dünyasının en iyilerinin halkın tercihleriyle belirlendiği bu görkemli gecenin sunuculuğunu ise, Community dizisinden tanıdığımız Emmy adayı oyuncu Joel McHale üstleniyor.

Özel İçerikler