74. Altın Küre Ödül Töreni

Aday olan oyuncular arasında favorilerin hangileri?

01:51

Dizi Hakkında

74. Altın Küre Ödülleri için geri sayım başladı. Beverly Hilton Otel’den canlı olarak yayınlanacak tören, 8 Ocak’ı 9 Ocak’a bağlayan gece 03.00’de kırmızı halı yayını ardından 04.00’te FOXLIFE’ta izleyicilerle buluşacak. Hollywood Yabancı Basın Birliği tarafından verilen ve Oscar’ın habercisi olarak kabul edilen 74. Altın Küre Ödül Töreni'nın bu seneki sunucusu ise ünlü talk-show yıldızı Jimmy Fallon.

Videolar

Bölüm

Özel
 • 1

  74. Altın Küre Ödül Töreni: Canlı

  +

  Oscar’ın habercisi olarak kabul edilen 74. Altın Küre Ödül Töreni; Beverly Hilton Otel’den canlı olarak FOXLIFE ekranlarında! Bu senenin sunuculuğunu ünlü talk-show yıldızı Jimmy Fallon üstleniyor. Canlı yayın kırmızı halı geçidi ile başlayacak ve tüm heyecanıyla ödül töreni ile devam edecek. Yayını kumandanızın dil seçeneklerini değiştirerek dilerseniz orjinal dilinde dilerseniz türkçe seçeneğiyle izleyebilirsiniz.

 • 2

  74. Altın Küre Ödül Töreni: Tekrar

  +

  Oscar’ın habercisi olarak kabul edilen 74. Altın Küre Ödül Töreni; FOXLIFE ekranlarında! Kırmızı halı geçidi ile başlayacak ve ardından ödül töreniyle devam edecek gecenin sunuculuğunu ünlü talk-show yıldızı Jimmy Fallon üstleniyor.

 • 3

  74. Altın Küre Ödül Töreni

  +

  Oscar’ın habercisi olarak kabul edilen 74. Altın Küre Ödül Töreni; FOXLIFE ekranlarında! Kırmızı halı geçidinin ardından sunuculuğunu ünlü talk-show yıldızı Jimmy Fallon'ın üstlendiği ödül töreni tüm heyecanıyla devam ediyor.

 • 4

  74. Altın Küre Kırmızı Halı Özel

  +

  74. Altın Küre Ödül Töreni öncesinde sinema ve televizyon dünyasının birbirinden ünlü isimleri Kırmızı Halı'da.

Özel İçerikler