Beauty and the Beast

Tanıtım

Sezon 4
00:36

Dizi Hakkında

"Ülkemizde ""Güzel ve Çirkin"" olarak yayınlanan, halk arasında ""Aslan Adam"" olarak bilinen 80'ler dizisi, Oscar ödüllü hikaye, dördüncü ve son sezonuyla Foxlife'ta!
Başarılı bir cinayet dedektifi olan Catherine Chandler, silahlı iki adamın saldırısıyla öldürülen annesinin cinayetine tanık olur.
Biri - ya da bir şey - onu kurtarmasaydı, Catherine de öldürülmüş olacaktı. Kimse ona inanmadı, fakat o suikastçıların saldırgan bir hayvan olmadığını biliyordu. Yıllar sonra, yetenekli ortağı Tess ile birlikte bir cinayeti araştırdığı sırada, 2002 yılında Afganistan'da görev yaparken öldürülen Vincent Keller adında yakışıklı bir doktora dair bir ipucu keşfeder. Catherine aslında Vincent’ın hala hayatta olduğunu ve yıllar önce onu kurtaranın da o olduğunu öğrenir. Gizemli nedenlerden dolayı geleneksel toplumun dışında yaşamak zorunda kalan Vincent, sırrını korumak için son 10 yıl boyunca saklanır– öfkelendiği zaman süper gücü nedeniyle kontrolden çıkarak korkunç bir canavara dönüşmektedir. Catherine annesinin cinayeti ile ilgili herhangi bir ipucu karşılığında Vincent’ın kimliğini korumayı kabul eder. Böylece oluşan bu güçlü bağlantının ikisi için de son derece tehlikeli olduğunu henüz anlamayan Catherine ve Vincent arasında karmaşık bir ilişki başlar.
Yeni sezonda da bu aşkı hiçbir şey, hiçbir güç ve hiç kimse onları durduramayacak!"

Videolar

Bölüm

 • 1

  Monsieur et Madame Bete

  +

  Vincent ve Cat evlenir. Biri Vincent'ı öldürmeye kalkarak balaylarını zehir eder.

 • 2

  Beast Interrupted

  +

  Cat ve Vincent bir yandan kimliği ifşa olan bir varisi korumaya çalışırken bir yandan da karanlık bir karaborsacının peşine düşeceklerdir.

 • 3

  Down for the Count

  +

  Hayatlarını sıradan çiftler gibi devam ettirmeye çalışan Cat ve Vincent, kendilerini bekleyen tehlikeye karşı hayatlarının savaşına tutuşacaklardır.

 • 4

  Something’s Gotta Give

  +

  Vincent peşinde kimin olduğunu bulmaya çalışırken Cat'in hamilelik haberi çiftin tüm hayatını değiştirecektir. J.T. ise yanlışlıkla kaçırılır.

 • 5

  It’s a Wonderful Beast

  +

  Vincent ve Cat, Vincent'in hayatı tehlikede olduğu için saklanmak zorunda kalırlar. Vincent, Cat'in hayatını tehlikeye attığını düşünmeye başlar ve onsuz hayatının nasıl olabileceğini sorgulamaya başlar.

 • 6

  Beast Of Times, Worst Of Times

  +

  Vincent ve Cat, Vincent'in yeni ve bir o kadar da güçlü bir düşmanı daha olduğunu keşfederler. Bu ekibi her zamankinden çok birbirine yakınlaştıracaktır.

 • 7

  Point of No Return

  +

  Vincent özel bir orduya sızmaya çalışırken Cat de işte amacını belli etmeden bilgi koparmak için mücadele etmektedir.

 • 8

  Love is a Battlefield

  +

  Vincent, çekici bir ajanla gizli bir göreve atılır. Ancak Cat kadının bir suikastçi olduğunu farkeder.

 • 9

  The Getaway

  +

  Cat ve Vincent herşeye rağmen hayatlarını düzene sokmaya çalışırken Tess ise Vincent'i burnunu her işe sokan bir muhabirden koruyabilmek için büyük bir risk alır.

 • 10

  Means to an End

  +

  Vincent, onu ifşa etmekle tehdit eden gizemli bir alıcının yürüttüğü bir grup teste tutulmak zorunda kalır. Cat, JT ve Heather ise Vincent'ı temize çıkarmak için mücadele verecektir.

 • 11

  Meets The New Beast

  +

  Cat ve Vincent’in sakladığı sır büyük sonuçlara yol açar ve hayatları tehlikeye düşer. Vincent’ın geçmişiyle yüzleşmeye karar vermesi Cat’i endişelendirir.

 • 12

  No Way Out

  +

  Vincent'ın yaklaşmakta olan büyük bir saldırı için sorgulanması hem Vincent hem Cat için büyük bir darbe olur. Vincent yavaş yavaş kırılma noktasına gelmektedir.

 • 13

  Au Revoir

  +

  Cat ve Vincent, yaklaşmakta olan büyük saldırıyı durdurmak için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdırlar. Canavarları yaratanlar için hesap verme zamanı gelmiştir.