Beauty and the Beast

Pazartesi 15.50

Tanıtım

Sezon 4
00:36

Yayın Akışı

  1. 26 Şubat Pazartesi - 07.30

    Both Sides Now (B07 - S03)

  2. 26 Şubat Pazartesi - 11.40

    Shotgun Wedding (B08 - S03)

  3. 26 Şubat Pazartesi - 15.50

    Cat’s Out of the Bag (B09 - S03)

Dizi Hakkında

"Ülkemizde ""Güzel ve Çirkin"" olarak yayınlanan, halk arasında ""Aslan Adam"" olarak bilinen 80'ler dizisi, Oscar ödüllü hikaye, dördüncü ve son sezonuyla Foxlife'ta!
Başarılı bir cinayet dedektifi olan Catherine Chandler, silahlı iki adamın saldırısıyla öldürülen annesinin cinayetine tanık olur.
Biri - ya da bir şey - onu kurtarmasaydı, Catherine de öldürülmüş olacaktı. Kimse ona inanmadı, fakat o suikastçıların saldırgan bir hayvan olmadığını biliyordu. Yıllar sonra, yetenekli ortağı Tess ile birlikte bir cinayeti araştırdığı sırada, 2002 yılında Afganistan'da görev yaparken öldürülen Vincent Keller adında yakışıklı bir doktora dair bir ipucu keşfeder. Catherine aslında Vincent’ın hala hayatta olduğunu ve yıllar önce onu kurtaranın da o olduğunu öğrenir. Gizemli nedenlerden dolayı geleneksel toplumun dışında yaşamak zorunda kalan Vincent, sırrını korumak için son 10 yıl boyunca saklanır– öfkelendiği zaman süper gücü nedeniyle kontrolden çıkarak korkunç bir canavara dönüşmektedir. Catherine annesinin cinayeti ile ilgili herhangi bir ipucu karşılığında Vincent’ın kimliğini korumayı kabul eder. Böylece oluşan bu güçlü bağlantının ikisi için de son derece tehlikeli olduğunu henüz anlamayan Catherine ve Vincent arasında karmaşık bir ilişki başlar.
Yeni sezonda da bu aşkı hiçbir şey, hiçbir güç ve hiç kimse onları durduramayacak!"

Videolar

Bölüm