Crazy Ex-Girlfriend

Tanıtım

Sezon 2
00:31

Dizi Hakkında

Rebecca Bunch ismindeki genç ve bekar bir kadının eski aşkına geri dönme macerası. Rebecca, 10 sene önce ayrıldığı Josh'la New York'ta karşılaşıp, onun West Covina, California'ya taşınacağını öğrenince, işini gücünü bırakıp onun peşinden gidecek. Bakalım aynı yerde yaşamaları aşklarını yeniden alevlendirebilecek mi? Crazy Ex-Girlfriend 3. sezonuyla Foxlife ekranlarında!

Videolar

Bölüm

 • 1

  Josh's Ex-Girlfriend Wants Revenge.

  +

  İlk Bölüm: Rebecca, onu düğün gününde terk etmesinden dolayı Josh'tan alacağı intikamı planlıyordur.

 • 2

  To Josh, With Love.

  +

  Josh'un hayatını mahvetme planları Rebecca'ya istediği hazı vermemiştir. Buna gerekçe olarak yeteri kadar kötü olmadığını düşünür. Rebecca intikama yardım için Nathaniel'a döner ama Nathaniel kendine artık Rebecca'yı dinlemeyeceğine söz vermiştir. Josh kendini papazlığa vermiştir.

 • 3

  Josh is a Liar.

  +

  Josh'a her şeyi söylemenin verdiği hazdan sonra Rebecca kendini verdiği bilgilerle tehlike içine soktuğunu anlar. Endişesi onu kendi kendine konuşmaya başlatır. Josh'un geri döndüğünü duyunca gerçekleri saklamak için bir strateji kurar. Nathaniel Rebecca'ya karşı hislerini kabullenmektedir.

 • 4

  Josh's Ex-Girlfriend Is Crazy.

  +

  Rebecca arkadaşlarının Robert'la olan geçmişi üzerini üstlerine gitmeleri sonrası saklanır. Rebecca Josh'la ilgili planında ne kadar ileriye gidecektir ve Josh ne zaman olanları fark edecektir? Arkadaşları Rebecca'nın tehlikede olduğunu anlarlar ve onu bulmayı denerler.

 • 5

  I Never Want to See Josh Again.

  +

  West Covinia'daki hayatının yerle bir olduğunu düşünen Rebecca annesinin yanına Scarsdale'e gider ve gelecek için hiç planı yoktur. Naomi kızının hayatının kontrolünü eline alır ve ona New York'taki hayatını geri kurar. Nathaniel Rebecca yerine yeni bir avukat olarak Cornelia Wigfield'ı alır.

 • 6

  Josh Is Irrelevant.

  +

  Rebecca yeni hayatını kabullenmeye başlar ve kendisi hakkında yeni bilgiler öğrenir.

 • 7

  Getting Over Jeff.

  +

  Rebecca iyileşmeye başlar ve Paula köklerini kabullenir.

 • 8

  Nathaniel Needs My Help!

  +

  Rebecca tarihin tekerrür edip etmediğini sorgulamaya başlar çünkü Darryl yeni bir süpergüce sahip olduğuna inanıyordur ve Paulo son kez dolap çevireceğini söylüyordur.

 • 9

  Nathaniel Gets the Message!

  +

  Rebecca yardımseverliğin güçlerini ve limitlerini öğrenir. Bu özel bölümde dizinin 100. şarkısı söylenir.

 • 10

  Oh Nathaniel, It's On!

  +

  Rebecca iş hayatındaki büyük değişimler arasında ayakta kalmaya odaklanır ve Heather'a bir fırsat gelir.

 • 11

  Nathaniel and I Are Just Friends!

  +

  Nathaniel'ın Mona'yla ilişkisi ciddileşirken Rebecca ile gizli bir ilişkiye başlar. Paula işlerde yardım etmesi için Sunil'i işe alır ve öbür çalışanlar Paula'nın ofisin cadalozu olduğunu fark ederler.

 • 12

  Crazy Ex-Girlfriend 3, 12

  +

  Rebecca Nathaniel ile ilişkilerini kesmeye karar verir ve Trent geri gelerek Rebecca'ya onunla çıkması için şantaj yapar. Rebecca geri şantaj için Paula'yı ikna eder. Nathaniel Rebecca'nın sessizliğinde Mona hakkında karar vermesi gerektiğini anlar. Valencia bir partide ne olmak istediğini anlar.

 • 13

  Crazy Ex-Girlfriend 3, 13

  +

  Heather ve Darryl bebeğin doğumu için farklı planlar yaparlar. Nathaniel sonunda Mona ile ilişkisini kabul eder ve Rebecca'sız bir yemekte bunu açıklar. Rebecca Trent'in onu takip ettiği kabuslar görür ve çözüm olarak geçmişi için tövbe etmeye karar verir ancak kabusları her gün daha gerçek olur.