Modern Family

Pazartesi 21.10

Modern Family

Yayın Akışı

 1. 24 Eylül Pazartesi - 05.37

  Heavy Is the Head (B14 - S08)

 2. 24 Eylül Pazartesi - 06.00

  Snow ball (B09 - S08)

 3. 24 Eylül Pazartesi - 06.20

  Ringmaster Keifth (B10 - S08)

Dizi Hakkında

Toplam 22 Primetime Emmy ödülü bulunan Modern Family, birbirinden son derece farklı fakat bir şekilde birbirlerine bağlı üç ailenin komik hikayelerini ekranlarınıza getiriyor.

Bölüm

 • 1

  A Tale of Three Cities

  +

  İlk Bölüm: Dunphy ailesi New York’da müthiş bir hafta geçirecektir, çocuklar eve uçakla dönecekken, Claire ve Phil ülkenin bir ucundan diğerine araba ile gidecektir.

 • 2

  A Stereotypical Day

  +

  Alex evde iyileşmeye çalışırken, evdeki herkes onun varlığını kendi avantajına çeviriyor, Claire de dâhil.

 • 3

  Blindsided

  +

  Cam, tuttuğu futbol takımının bu sezon şampiyon olacağından emindir çünkü yıldız oyuncu Dwight onların takımındadır. Ancak Dwight’ın ülkenin diğer ucuna taşınması gerekir ve Cam gitmesini engellemek için elinden geleni yapar.

 • 4

  Weathering Heights

  +

  Phil, emlakçılık hakkındaki bir bölümde yerel haber kanalında gözükeceğini heyecanla ailesine söyler.

 • 5

  Halloween 4: The Revenge of Rod Skyhook

  +

  Luke’un Cadılar Bayramı partisi hayalindeki gibi olmadığıyla kalmaz, yılın en kötü partisi olmaya bile adaydır. Luke’un çaresizliğini gören Dunphy ailesi hemen duruma müdahale eder.

 • 6

  Grab It!

  +

  Jay’in favori mekânı, kaçamak yeri, Phil oraya üye olmak isteyince cazibesini kaybeder.

 • 7

  Thanksgiving Jamboree

  +

  Bu seneki şükran günü kutlaması Prichett- Tucker evinde yapılacaktır ve Cameron hiçbir masraftan kaçınmamıştır.

 • 8

  The Alliance

  +

  Hayley’nin Rainer Shine’ın genç kızı ile birlikte planladığı eğlence dolu kızlar günü, beklenenden daha sıkıntılı geçecektir.

 • 9

  Snow ball

  +

  Manny ve Luke okulun kış balosunu düzenlerler ancak yanlış mesajlaşma sonucunda bu iş boylarını aşar, şimdi ise gece bitmeden hatalarını telafi etmeleri gerekir. Claire ve Gloria, otoriter okul müdürünü Marjorie’ye ayarlamaya çalışır.

  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 06.00
  FOXLIFE
 • 10

  Ringmaster Keifth

  +

  Şükran Günü’nde yaşanan fiyaskodan sonra Cam, aile için bir yılbaşı ziyafeti düzenlemeye karar verir. Bu sırada Phil’in babası, Frank, yeni kız arkadaşıyla birlikte ziyarete gelir, bu durum Phil için biraz tuhaftır çünkü babasının kız arkadaşı Phil’e çocukken bakıcılık yapan kadındır.

  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 06.20
  FOXLIFE
 • 11

  Sarge & Pea

  +

  Lily’nin dans gösterisini izlemesine engel olan bir veliye çok kızgın olan Cam, Hayley ile birlikte Alex’i ziyarete gittiğinde o veliyi gördüğünü zanneder ve gidip onunla konuşmak ister. Bu sırada Claire, Jay ve Mitch bir düğüne giderler ve düğün öncesi kokteylinde Dede ile karşılaşırlar.

  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 09.00
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  25 Eylül Salı - 06.00
  FOXLIFE
 • 12

  Do You Believe in Magic?

  +

  Claire ile olan ilişkisi sarsıntıda olan Phil, yakın arkadaşı, Clive Bixby’yi çağırır ve Sevgililer Günü kaldığı yerden devam eder. Bu sırada Cam ve Mitch, hayatlarındaki erkeklere yüzleşmeleri konusunda Lily, Haley ve Sal’i cesaretlendirir. Alex, gizli bir hayranı olduğunu öğrenir.

  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 09.20
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  25 Eylül Salı - 06.20
  FOXLIFE
 • 13

  Do It Yourself

  +

  Tamirciye para vermek yerine, Phil, kurutucuyu kendisi tamir etmeye karar verir. Claire, bir yemek programında gördüğü yemek tariflerini hazırlar ancak çok iyi bir öğrenci olmadığı aşikârdır, bu nedenle hatalarını düzeltmesi için Haley, yemek programının şefinden ikisi için özel ders ayarlar.

  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 12.45
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  25 Eylül Salı - 09.00
  FOXLIFE
 • 14

  Heavy Is the Head

  +

  Büyük umutları olmasına rağmen Phil ve Jay’in gayrimenkul yatırımları başarısız olabilir, bu durum da Phil’i asıl hayalini düşünmeye zorlar. Bu sırada Cam, başına aldığı bir darbeden dolayı hastaneye gider ancak çocukken geçirdiği bir travma nedeni ile MR çektirmeyi reddeder.

  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 05.37
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 13.20
  FOXLIFE
 • 15

  Finding Fizbo

  +

  Cam, en sevdiği Fizbo kostümüne saygısızlık eden bir video görünce çılgına döner ve kendini Fizbo’nun adını yüceltmek için sorumlu hisseder. Bu sırada, Phil, Frank’in bekarlığa veda partisinde yakında üvey kardeşi olacak kişiyle tanışır.

  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 18.50
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 21.10
  FOXLIFE
 • 16

  Basketball!

  +

  Geçen yılki bağış için düzenlenen basketbol maçında kötü performans gösterdikten sonra Phil, kendini affettirmek için bütün yıl hazırlanmıştır. Ancak NBA yıldızları maça dahil olup maç üzerine iddiaya girince Phil, bu baskının altına girmekten vazgeçer.

  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 19.10
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 22.30
  FOXLIFE
 • 17

  Pig Moon Rising

  +

  Garajda spor yapan Mitchell, içinde Cam’in sevgili domuzunun küllerinin olduğu vazoyu yanlışlıkla devirir. Hatasını örtbas etmek adına hemen uygun bir hikaye uydurur. Mitchell’in yalanını yakalamaya çalışan Cam, onu tuzağa düşürmek adına bir hikaye uydurur.

  Sıradaki Yayın
  25 Eylül Salı - 19.25
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  25 Eylül Salı - 22.10
  FOXLIFE
 • 18

  Five Minutes

  +

  Hala aldıkları uyku haplarının etkisinde olan Mitch ve Cam’in beş dakika içindeki uçuşlarını yakalamaları gerekir. Rainer’ın doğum günü partisinde, Haley ve Rainer beş dakika içinde ilişkilerini özetlemeleri gerekir. Son olarak Manny’nin de filmin başlamasına beş dakika kala uygun bir park yeri bulması gerekir.

  Sıradaki Yayın
  25 Eylül Salı - 19.45
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  25 Eylül Salı - 22.30
  FOXLIFE
 • 19

  Frank's Wedding

  +

  Frank Dunphy'nin 1920'ler temalı düğün günü gelmiştir ve kutlama ruhuna girmek için Phil ailesini kostüm giymeye ikna eder. Claire ve çocuklar tek kostümlü kişiler olduklarını fark ettiklerinde Phil'e "komikliği" hakkında bir müdahele yaparlar. Bu sırada, Jay "hayır" deme sanatında ustalık seviyesine ulaşır fakat anlar ki sürekli "hayır" deiği zaman insanlar soru sormayı bırakıyorlar, ve Cam ablası Pam karşısında Mitchell'ın arkasında saklanmayı bıraktığında onu büyük bir sürpriz bekliyor.

  Sıradaki Yayın
  26 Eylül Çarşamba - 19.35
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  26 Eylül Çarşamba - 22.20
  FOXLIFE
 • 20

  All Things Being Equal

  +

  Gloria, Claire, Haley, Alex, Lily, Luke ve Manny cinsiyet eşitliliğine ve kadınların toplumun çeşitli yönlerinde yer almasına destek verir. Bu sırada Jay ve Phil, otopark görevlisinin otoparkı nasıl yöneteceği konusunda anlaşmazlık içindedir.

  Sıradaki Yayın
  26 Eylül Çarşamba - 19.55
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  26 Eylül Çarşamba - 22.30
  FOXLIFE
 • 21

  Alone Time

  +

  Herkes bazen yalnız kalmaya ihtiyaç duyar, Mitch ve Jay aileden uzakta bir yere gitmeyi planlar ancak yine aynı tatil yerinde karşılaşırlar, bu sayede gerçekten kan bağları olduğu konusunda şüphe kalmaz.

  Sıradaki Yayın
  27 Eylül Perşembe - 19.35
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  27 Eylül Perşembe - 22.20
  FOXLIFE
 • 22

  The Graduates

  +

  Final Bölüm: Pritchett-Dunphy ve Tucker aileleri Luke ve Manny’nin büyük günü için hazırlanıyor ve çocuklarının yuvadan ayrılacak kuşlar kadar büyüdüklerini görmek onları duygulandırıyor. Ayrıca Manny’nin babası, Javier, mezuniyeti için gelir ve birlikte çılgın bir gece geçirirler.

  Sıradaki Yayın
  27 Eylül Perşembe - 19.55
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  27 Eylül Perşembe - 22.30
  FOXLIFE