The Chi

Pazartesi 21.30

The chi © 2019 Showtime Networks, Inc., a CBS Company. All rights reserved.
The Chi

Yayın Akışı

 1. 16 Eylül Pazartesi - 09.50

  Blind Eye (B07 - S02)

 2. 16 Eylül Pazartesi - 21.30

  Blind Eye (B07 - S02)

 3. 17 Eylül Salı - 14.40

  Blind Eye (B07 - S02)

Dizi Hakkında

Chicago'nun güneyinde ortalama bir günde, ebeveynleri işe giderken okula giden çocukları, geçimini sağlamaya çalışan genç yetişkinleri ve yaşlıların ön bahçelerindeki şeylere dikkat kesildiğini görüyoruz. Ancak bu zorlu mahallede, gerçek tehlikeler her gün hayalleri susturmakla tehdit ediyor ve en basit kararlar bile ölüm kalım meselesi olabilir.

Bölüm

 • 1

  Eruptions

  +

  Brandon, kendisini Reg'e geri götüren talihsiz olaylarla ilgilenir. Jada, Emmett'i büyümeye zorlayan bir karar verir. Kevin, Jake ve Papa okul için bir proje yapmayı planlar. Ronnie ise kanatlarının altında bir mahkum alır.

 • 2

  Every Day I'm Hustlin'

  +

  Brandon, Jerrika'nın yeni bir müşteriye ulaşması için ona yarıdm eder. Reg 63. Sokak Mafyası'nın liderliğine cevap vermelidir. Ronnie kötü haberlerden kurtulur ve bir mahkumla anlaşma yapar. Emmett yeni yaşam durumuna uyum sağlar ve Amir ile bir başka tarafa koşuşturmaya başlar. Kevin zor bir karar vermek zorunda kalır. Yeni Dedektif Toussaint ise bir Güney Yakası ev işgalini araştırır.

 • 3

  Past Due

  +

  Brandon yeni bir fırsat yakalar. Kevin ve Maisha pek mümkün görünmeyen bir arkadaşlık kurarlar. Emmett işte daha çok sorumluluk alır. Ronnie, şok edici bir haber alır. Toussaint davasında bir ipucu yakalar.

 • 4

  Showdown

  +

  Brandan THE AFTER TASTE FOOD COMPETITION sebebiyle stres olur ve Emmett ile anlaşma yapar. Emmett, Sonny'de gerçekleşen bir kaza yüzünden işini kaybetme tehlikesindedir. Kevin, Jake ve Papa okulda gerçekleşen fotoğraf gününde kargaşaya neden olur.

 • 5

  Feeling the Heat

  +

  Brandon ve Emmett, yılın en sıcak günlerinden birinde Chicago yaz eğlencesi için biraraya gelir. Kevin ailesinde gerçekleşen bir ölüm ile başa çıkmaya çalışmaktadır. Ronnie, Rafiq ile tekrar iletişime geçer ve bazı yardımı dokunabilecek olan tavsiyeler alır.

 • 6

  A Leg Up

  +

  Brandon, THE AFTER TASTE FOOD yarışmasında finale kalır. Emmett, hayatındaki kadın ile aralarını yumuşatmaya çalışır. Kevin ve Jack bir kavgaya karışır.

 • 7

  Blind Eye

  +

  Sıradaki Yayın
  16 Eylül Pazartesi - 09.50
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  16 Eylül Pazartesi - 21.30
  FOXLIFE
 • 8

  Lean Into It

  +

  Sıradaki Yayın
  20 Eylül Cuma - 20.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  21 Eylül Cumartesi - 19.35
  FOXLIFE
 • 9

  Guilt, Viral Videos, and Ass Whuppings

  +

  Sıradaki Yayın
  27 Eylül Cuma - 20.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  28 Eylül Cumartesi - 19.35
  FOXLIFE
 • 10

  The Scorpion and the Frog

  +

  Sıradaki Yayın
  4 Ekim Cuma - 20.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  5 Ekim Cumartesi - 19.35
  FOXLIFE