The Exorcist

The Exorcist’i Seyret. Hisset. Yaşa.

00:30

Dizi Hakkında

The Exorcist efsanesi FOXLIFE ekranlarında geri dönüyor. William Blatty’nin 1971’de basılan romanından uyarlanan kült korku filmi The Exorcist, sinema kalitesini aratmayan dizi uyarlamasıyla sevenleriyle buluşuyor. Oscarlı Geena Davis’in başrolünde olduğu uyarlamada, Angela kızının bir iblis tarafından ele geçirildiğini ve evine de kötü ruhların dadandığını düşünmektedir. İnsanları esir alan şeytani ruhları ve bir rahibin bu ruhları insanların bedenlerinden ayırmak için yaptığı ayinleri konu alan The Exorcist, genç ve dinamik kadrosu ve korku atmosferiyle Amerika yayınından bir gün sonra FOXLIFE ekranlarında.

Videolar

Bölüm

Sezon 1
 • 1

  Chapter One: And Let My Cry Come Unto Thee

  +

  Rance ailesinin başı bir takım açıklanamayan olaylar sebebiyle derttedir. Kızına şeytani bir varlığın musallat olduğunu düşünen Angela Rance, iki rahipten yardım ister.

 • 2

  Chapter Two: Lupus in Fabula

  +

  Piskopos Egan, Tomas'a şeytan çıkarma ayini için izin vermez. Rance ailesinin iblisle olan bağı ise giderek güçlenmektedir. Diğer taraftan şehrin güneyinde ritüelistik seri cinayetler baş gösterir.

 • 3

  Chapter Three: Let Em In

  +

  Kat, arkadaşı Julia'nın ölümüyle sarsılmıştır. Şeytan çıkarma için gerekli izni almaya çalışan Marcus ve Tomas ise Rance ailesinin evinden bazı kayıtlar alırlar.

 • 4

  Chapter Four: The Moveable Feast

  +

  Angela, durumu giderek kötüye giden kızı için endişelidir. İblis ise yavaş yavaş diğer masum insanları da tehdit etmeye başlar. Öte yandan geçmişten tanıdık eski bir yüz Peder Tomas'ı ziyaret edecektir.

 • 5

  Chapter Five: Through My Most Grievous Fault

  +

  Şeytan çıkarma başlıyor! Yüzyılın fırtınası Chicago'nun üstüne çökerken Peder Tomas ve Marcus iblisle yüzleşmeye hazırlanıyor. Ancak iblis bu savaşa dünden hazır.

 • 6

  Chapter Six: Star of the Morning

  +

  Casey'nin şeytan çıkarma ayininin ardından Rance Ailesi büyük bir medya istilasının altında kalır. Bunun sonucunda tüm gözler Peder Thomas'a çevrilir.

 • 7

  Chapter Seven: The Father of Lies

  +

  Rance Ailesi kızlarının kayboluşuyla iyice dağılma noktasına gelir. Marcus, Rahibe Bernadette'ten yardım isterken Tomas ise şeytan çıkarma ayininin toplumda yarattığı etkiyle baş etmeye çalışmaktadır.

 • 8

  Chapter Eight: The Griefbearers

  +

  Marcus, Tomas ve Rahibe Bernadette iblisi alt etmek için zamana karşı bir savaş vermektedir. Papa'nın ziyareti yaklaştıkça kilisenin düşmanları daha da saldırganca hareket etmeye başlar.

 • 9

  Chapter Nine: 162

  +

  Papa Sebastian'ın Chicago'yu ziyaretinin arifesinde Marcus ve arkadaşları meydana gelebilecek olası bir trajedi için tetiktedirler. Rance Ailesi ise tehlikenin henüz geçmediğinden habersizdir.

 • 10

  Chapter Ten: Three Rooms

  +

  İblis, Angela Rance ve ailesini yok etmek için ne gerekiyorsa yapacaktır. Ailenin tek umuduysa Marcus ve Tomas'tır.