The Exorcist

Tanıtım

Sezon 2
00:30

Dizi Hakkında

Kendine şimdiden sadık bir hayran kitlesi edinen The Exorcist'in ikinci sezonunda, Peder Ortega ve Marcus Keane, Şeytan'nın peşindeyken kendilerini Şikago'nun dışında buluyorlar.

Videolar

Bölüm

 • 1

  Janus

  +

  Chicago'dan ayrıldıktan altı ay sonra Peder Tomas, ortağı Marcus Keane'nin gözetiminde şeytan çıkarma uzmanı olmak için eğitimine devam ediyor. Yolculuk onları Montane kırsalındaki sorunlu genç bir kadına götürüyor. Daha sonra Seattle kıyılarında kimsesiz çocukların yaşadığı evde çalışmaya devam ederler.

 • 2

  Safe as Houses

  +

  Tomas ve Marcus egzorsizme devam ederken Cindy'nin öfkeli ailesinin gözetiminden kaçmaya çalışıyorlar. Rose, Andy Kim'in evindeki denetiminden sonra Caleb'in ruh sağlığından endişe duyuyor.

 • 3

  Unclean

  +

  Koruyucu evde işler kötüleşirken Andy evlatlık kızı Grace'in açık alan korkusunu yenmesi için uğraşır. Bu arada Marcus ve Tomas şeytani bir güç tarafından ele geçirilen bir kız için Seattle'a gider.

 • 4

  One for Sorrow

  +

  Andy, adada yaşanan garip olaylarla yüzleşirken, koruyucu evinde sürpriz bir gelişme olur. Marcus, bir vahşi yaşam biyoloğunun yardımıyla doğal bozuklukları araştırırken Tomas onu Seattle'a götüren garip görüleri sorguluyor.

 • 5

  There but for the Grace of God, Go I

  +

  Tomas ve Marcus, yetiştirme evindeki olayları araştırmayı sürdürürken, şeytan sonunda varlığını gösteriyor. İki rahip çok geç olmadan kanıt bulmak zorunda. Bu arada, Andy ve Rose çocukları bir gece kampına götürerek, onları adadaki doğaüstü varlıkla çarpışmaya hazırlar.

 • 6

  +

 • 7

  +

  Egzorsizmin başlamasıyla evin kaderi belirsiz kalır. Bu, Marcus ve Tomas için benzeri olmayan bir durumdur ve aileyi kurtarmak için her yolu denemek zorunda kalırlar.

 • 8

  A Heaven of Hell

  +

  Peder Bennett ve Mouse, Marcus ve Tomas'la buluşmak için batıya yöneldiğinde, Mouse'un trajik geçmişiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıkar. Şeytan çıkarma işlemini tamamlamak için süre azalırken evlatlık çocuklardan biri zor bir seçimle karşılaşır.

 • 9

  Ritual and Repetition

  +

  Şeytan çıkarma işlemi kritik bir noktaya geldiğinde Tomas, Andy'nin ruhunu kurtarmak için şeytanla umutsuz bir mücadeleye giriyor. Bu arada Marcus ve Rose çocukları adadan çıkarmaya çalışırken, şeytanın başka planları vardır. Yüzyılın fırtınası adaya inerken kurtuluş, hiç beklenmeyen bir yerden gelebilir.

 • 10

  Unworthy

  +

  Bir rahip hayatı için hastanede savaşırken, diğeri geçmişinin hayaletleriyle yüzleşmek zorundadır. Andy'yi kurtarmak için zaman azalırken, egzorsistlerden biri büyük fedakarlığı yapmalı. The Exorcist'in ikinci sezonu, heyecan dolu bir finalle son buluyor!