The Resident

Çarşamba 23.10

The Resident © 2018 Fox and its related entities. All rights reserved.
The Resident

Yayın Akışı

 1. 24 Eylül Pazartesi - 09.45

  Run, Doctor, Run! (B13 - S01)

 2. 24 Eylül Pazartesi - 20.20

  Run, Doctor, Run! (B13 - S01)

 3. 26 Eylül Çarşamba - 00.45

  Run, Doctor, Run! (B13 - S01)

Dizi Hakkında

Senenin en çok ses getiren yeni dizilerinden olan The Resident, yeni görevlendirdiği hastanede hiç beklemediği bir ortamla karşılaşan başarılı ve genç bir doktorun hayatını konu alıyor.

Bölüm

Sezon 1
 • 1

  Pilot

  +

  İlk Bölüm: Bir stajyer olarak ilk gününde idealist Dr. Devon Pravesh, tıbbi tedavinin acı gerçekliğiyle yüzleşirken, Dr. Conrad Hawkins ona kendi özel tedavi yöntemlerini öğretir. Bu arada Conrad, hatalarını örtmek için gücünü kullanan Baş Cerrah Dr. Solomon Bell ile karşı karşıya gelir.

 • 2

  Independence Day

  +

  İki yıldır nakil listesinde bekleyen bir hastaya uygun kalp bulunduğu haberi Conrad'a gelir. Ancak kalp krizi geçiren bir kongre üyesinin hastaneye getirilmesiyle öncelikler değişir.

 • 3

  Comrades in Arms

  +

  Ordudan eski bir cerrah arkadaşı, Conrad'ı hastanede ziyaret ediyor. Bu arada ekip, sigortasız bir hastanın hayatını kurtarmak zorunda kalırken, aynı zamanda milyonlarca dolar harcamaktan korkan hastane yönetimiyle mücadele ediyor.

 • 4

  Identity Crisis

  +

  Yanlış bir aileye ölüm bildirimi gönderen Conrad, bu karışıklığı düzeltmeye çalışır. Nic, Lane'in bakımındaki bir hastanın kayıtlarını arar.

 • 5

  None the Wiser

  +

  Üç eş zamanlı ameliyat, hastane personelinin sınırlarını zorlar. Baskıyı hafifletmek için Nic, Jude'a operasyonlardan birini teklif eder.

 • 6

  No Matter the Cost

  +

  Conrad, gizemli bir kronik rahatsızlığı olan bir hasta adına aşırı derecede agresif bir grup doktorla savaşırken, aynı anda habersizce ortaya çıkan babasıyla karşı karşıya gelir.

 • 7

  The Elopement

  +

  Conrad, bir kanser hastasının tedavisi konusunda Lane ile karşı karşıya gelir. Jude, Conrad’in karşı olduğu yöntemi uygulamayı teklif edince ortam iyice kızışır.

 • 8

  Family Affair

  +

  Nic ve Conrad, başka bir hastanenin büyük ihtimalle sokağa attığı kimliği belirsiz birini hastaneye yatırmaya karar verir.

 • 9

  Lost Love

  +

  Conrad’in eski nişanlısı karın bölgesindeki bir ağır şikâyetiyle hastaneye gelir, daha sonra bir tıbbi mucize olduğunu fark ederler. Conrad eski nişanlısının hastalığına teşhis koymaya çalışırken aynı zamanda Bell’in onu ameliyat edeceği düşüncesi de kafasını kurcalar.

 • 10

  Haunted

  +

  Conrad’a bir bisiklet çarpar ve bileğini ciddi şekilde burkar ancak eski hastaları hakkında halüsinasyonlar gören eski tıp profesörünün vakası ortaya çıkınca bir şekilde durumu idare eder.

 • 11

  And the Nurses Get Screwed

  +

  Lily’nin ölümünden sonra Nic, kendini soruşturma altında bulur, Conrad ona yardım etmeye çalışır ancak durumu daha da kötü bir hale getirir. Sıradan bir ameliyat sırasında Bell’in hastası bir anda ameliyat masasında alev alır ve hastanın geçmişi hakkında bir soruşturma başlamasına neden olur.

 • 12

  Rude Awakenings and the Raptor

  +

  Conrad ve Devon, hastanenin tavan penceresinden düşen meslektaşları Bradley’nin hayatını kurtarmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Neden düştüğünü anlamaya çalıştıklarında Dr.Bell, ameliyat sırasında uyuya kaldığı için onu dışarı çıkarmak zorunda kaldığını hatırlar.

 • 13

  Run, Doctor, Run!

  +

  Devon ve Conrad, tanımlanamayan semptomlardan dolayı durumu gittikçe kötüye giden bir kadının hayatını kurtarmak için zamanla yarışıyor. Hasta kadının, eski suçluların hayata yeninden tutunmasını sağlayan bir kahraman olduğunu öğrendiğinde hastalığına teşhis koymak için ailesinden yardım alırlar.

  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 09.45
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  24 Eylül Pazartesi - 20.20
  FOXLIFE
 • 14

  Total Eclipse of the Heart

  +

  Final Bölüm: Nic’i, Lane’in sabotaj denemelerinden kurtarmaya çalışırken, Conrad, hiç beklenmedik birinden yardım istemek zorunda kalır.

  Sıradaki Yayın
  28 Eylül Cuma - 20.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  29 Eylül Cumartesi - 19.35
  FOXLIFE