The Resident

Cuma 20.30

Tanıtım

Sezon 3
00:30

Yayın Akışı

 1. 23 Ocak Perşembe - 10.40

  Whistleblower (B10 - S03)

 2. 24 Ocak Cuma - 14.40

  Whistleblower (B10 - S03)

 3. 24 Ocak Cuma - 20.30

  Free Fall (B11 - S03)

Dizi Hakkında

İlk 2 Sezonuyla büyük ses getiren medikal drama The Resident, Chastain Memorial Hastanesindeki bir grup doktorun kişisel ve profesyonel hayatlarında karşılaştıkları zorlukları ele alıyor. The Resident 3. Sezonuyla FOXLIFE'ta!

Videolar

Bölüm

 • 1

  From the Ashes

  +

  Chastain Hastanesinin doktorları, yeni kurallar ve doktorlarla karşı karşıya kalır. Red Rock Mountain Medical hastanenin kontrolünü eline almıştır. Yapım aşamasında olan yeni bebek odasında çıkan gaz patlaması sonucunda Conrad kendini tehlileki bir durumun içinde bulur.

 • 2

  Flesh of My Flesh

  +

  Cain, hastanenin tanıtımını yapmak için Bell ve Kitt'I tehlikeli bir ameliyata sokmaya çalışır. Bu sırada Raptor, hayatı kendi ellerinde olan bir hastayla duygusal bağ kurar ve Mina'nın arkaşı şok edici bir haber ile hastaneye gelir. Dvon acil servis'ten döner ve Nic'in conrad için süpriz planları vardır.

 • 3

  Saints and Sinners

  +

  Bir polis memuru yaralı bir suçluyla acil servise getirince, masum bir hayatı kurtarmak için onu hayatta tutmak Chastain doktorlarının eline kalmıştır. Nic ve Cain ameliyat rotasyonunda kalırlar ve Cain'nin kafasına Nic'in operasyonu ile ilgili soru işaretleri kalır. Conrad hastane ile ilgi şok edici bir keşifte bulunur.

 • 4

  Belief System

  +

  Conrad, öldüğü bildirilen bir hasta aniden canlandığında Devon'ın kararından şüphe eder. Raptor ve Mina Red Rock Medical ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkarır.

 • 5

  Choice Words

  +

  Atlantada gerçekleşen uçak kazasından sonra Devon kazayı önleyebileğici düşüncesiyle suçluluk duyar. Bu sırada Aduka, Mina'dan büyük bir iylik istemek için geri döner. Raptor biyolojik babasıyla görüşeceğini ailesine söylemekte zorluk yaşar.

 • 6

  +

  Hemşireler Gününde Hastanenin doktorları çok çalışmaktan dolayı kendilerini yorgun ve küçümsenmiş hissedler. Cain tehlikeli bir ameliyat gerçekleştirir bu sırada Conrad, babasının Jessica'nın ölümüne yol açan aynı uyuşturucuyu kullandığını keşfeder.

 • 7

  +

  Hastane personelinden biri acil servise getirildiğinde bütün herkes hayatını kurtarmak için çalışırken tedavinin nasıl olacağı ile ilgili anlaşmazlıklara düşerler. Bu sırada Conrad Hemopleatin ile ilgili bilgileri paylaştığında dikkatleri üzerine çeker.

 • 8

  Peking Duck Day

  +

  Yılın en teklikeli zamanı "Şükran Günü"; Devon ve Irving acil sersite hastalarla çevrelenmiştir. Çok ünlü biri lades kemiğini yuttuğu için hastaneye gelince Logan ve Kim hastanenin tanıtımını yapmak için yeni bir Cerrah’ı görevlendirir. Bu sırada hem biyolojik ailesini hem de manevi ailesinii şükran günü yemeğine davet eden Raptor’ın evinde tansiyon yükselir. Kyle, Nic ve Conrad’ın planlarını engeller.

 • 9

  +

  Conrad eski bir hastasının onun aleyhinde görevi kötüye kullanmak suçuyla açtığı dava yüzünden ateş altında kalır, bu durum Bell’i Red Rock’a karşı kötü bir pozisyonda bırakır. Devon özel bir hastanın hayati tehlike oluşturabilecek beyin hasarını keşfeder. Bu sırada Mina, Adaku’nın ve bebeğinin hayatını tehlikeye sokabilecek bir kalp rahatsızlığı olduğunu keşfeder.

 • 10

  Whistleblower

  +

  Devon'un stajyer olarak son gününde, o ve Conrad, bir karaciğer nakline ihtiyaç duyan intihar hastası üzerinde ahlaki bir ikilemle karşı karşıya kalıyor. Bell, Cain'in hayatta kalma oranlarını arttırmak ve Red Rock'ın kazancını arttırmak için beyin ölümü gerçekleşmiş hastları hayatta tuttuğunu öğrenir ve meseleyi ele almaya karar verir. Bu sırada Adaku erken doğuma girer bu durum onun kalibini zorlal Mina onu en iyi şekilde nasıl beyinlerini bağlayan hastaları canlı tuttuğunu öğrendiğinde, meseleyi ele almaya karar verir.

  Sıradaki Yayın
  23 Ocak Perşembe - 10.40
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  24 Ocak Cuma - 14.40
  FOXLIFE
 • 11

  Free Fall

  +

  Chastain'den kovulduktan sonra Conrad, bir sonraki adımını bulmakta zorlanır ve sıfır yerçekimi macerasında bir hastaya eşlik ederek dikkatini dağıtır. Yeni Cerrahi Şefi olarak ilk hamlesinde Cain, doktorları komisyon tabanlı bir ödeme sistemine geçirir, bu da Devon'un yeni stajyerinin riskleri tartmadan önce bir prosedürü kabul etmesine neden olur. Bu arada Mina, Adaku'nun bebeğine bakmakla uğraşır ve Bell'in ek şirketi büyük bir atılım gerçekleştirir.

  Sıradaki Yayın
  24 Ocak Cuma - 20.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  25 Ocak Cumartesi - 19.40
  FOXLIFE
 • 12

  Best Laid Plans

  +

  Sıradaki Yayın
  31 Ocak Cuma - 20.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  1 Şubat Cumartesi - 19.35
  FOXLIFE
 • 13

  How Conrad Gets His Groove Back

  +

  Gizemli semptomlardan muzdarip yüksek profilli bir futbolcuyla buluştuktan sonra Conrad, Chastain'e geri döner. Nic, Kyle'ın derin bir depresyona girdiğini fark eder ve intihar edebileceğinden korkar.

  Sıradaki Yayın
  7 Şubat Cuma - 20.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  8 Şubat Cumartesi - 19.35
  FOXLIFE
 • 14

  The Flea

  +

  Doktorlar bir jet ski kazasında yer alan iki büyük Red Rock donörünün hayatını kurtarmak için birlikte çalışıyorlar.

  Sıradaki Yayın
  14 Şubat Cuma - 20.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  15 Şubat Cumartesi - 19.35
  FOXLIFE
 • 15

  +

  Sıradaki Yayın
  21 Şubat Cuma - 20.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  22 Şubat Cumartesi - 19.35
  FOXLIFE
 • 16

  +

  Sıradaki Yayın
  28 Şubat Cuma - 20.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  29 Şubat Cumartesi - 19.35
  FOXLIFE
 • 17

  +

  Sıradaki Yayın
  6 Mart Cuma - 20.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  7 Mart Cumartesi - 19.35
  FOXLIFE
 • 18

  +

 • 19

  +

 • 20

  +

 • 21

  +

  Sıradaki Yayın
  2 Mart Pazartesi - 21.30
  FOXLIFE
  Sıradaki Yayın
  3 Mart Salı - 14.40
  FOXLIFE
 • 22

  +