Yetenekli Dr. Pol

@ National Geographic Channels
Yetenekli Dr. Pol

Dizi Hakkında

The Incredible Dr. Pol'in ağzı açık bırakan 8. sezonunda, doktorlar acil çiftlik çağrılarından acil klinik ziyaretlerine kadar çok doludur. Zorlu vakalar, hayat dolu aşamalarla ve PVS mürettebatıyla vahşi bir yolculuk ile karşılandı. Ren geyiği baldırında bir kan transfüzyonundan ve tetanozla savaşan bir domuz yavrusu, düğün çanlarının neşeli çınlamasına ve romantik bir yemin yenilemesine kadar, bu sezon sizi peçetelerizle oldukça yakınlaştıracak! Winston adında sevimli bir domuz yavrusu nadir ve ölümcül bir tetanoz vakası ile teşhis edilir. Sezonun diğer bölümlerinde Doktor ve Diane, ellinci yıldönümünü kutlayacaklar! Pol ailesi, 50 yıllık bir evlilik geçirerek, romantik bir yemin yenileme töreni planlıyorlar. Kliniğe dönersek, PVS çevresini sınayan korkunç bir ikili var! Kedi yavruları kliniğin işgali için hazırlar. Rooftop Landing'den endişe verici bir çağrı, Dr. Pol'e endişe duyuyor. The Incredible Dr. Pol ile birlikte bu sezonda vahşi bir yolculuğa hazır olun!

Bölüm

 • 10

  Isırık

  +

  Bu hafta Yetenekli Dr. Pol'de Pol Veteriner'deki doktorlar bir değil, iki değil, üç değil, dört köpek tarafından saldırıya uğruyor.

 • 11

  Diş Sorunsalı

  +

  Yeni veteriner yola çıkıyor! Michele iyi bir hafta seçti. Cesur boğaların kaçmaya ihtiyacı var, isteksiz bir atın diş operasyonuna ihtiyacı var ve bir dizi hamilelik kontrolü bu hafta başlıyor. Karışıma bir acil keçi şakası ve bacak problemi olan bir kedi yavrusu ekleyin. Hepsini Michigan'daki bir haftalık çalışmalarında görüyoruz.