Billions

Perşembe 00.05

Billions

Sezon 4
00:30

Yayın Akışı

 1. 9 Nisan Perşembe - 00.05

  American Champion (B09 - S04)

 2. 9 Nisan Perşembe - 02.45

  American Champion (B09 - S04)

 3. 10 Nisan Cuma - 00.25

  New Year's Day (B10 - S04)

Dizi Hakkında

Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncular Paul Giamatti Damian Lewis’in başrollerinde olduğu Billions, 21. yüzyılda Amerikan rüyasının peşinden koşanların kar ve ihtişam üzerine kurulu hikayesini anlatıyor. Çok sevilen dizi tansiyonu giderek artan dördüncü sezonuyla da FX’te. Paul Giamatti’nin canlandırdığı soğukkanlı bir avukat olan Chuck Rhoades ve Damian Lewis’in canlandırdığı hırslı ve zeki milyoner Bobby Axelrod arasındaki gerilim bu sezonda da dinmiyor. New York’un politika ve ekonomideki güç oyunlarına ışık tutan Billions, av avcı ilişkisini modern dünyada sorguluyor.

Videolar

Bölüm

 • 1

  Chucky Rhoades's Greatest Game

  +

  Taylor'u yok etmeye kararlı olan Axe, safları sıklaştırmaya başlarken Taylor, yeni şirketlerini ayakta tutmak için elinden geleni yapar. Bu sırada, Chuck yeniden güç kazanmaya çalışır.

 • 2

  Arousal Template

  +

  Taylor'ın yeni şirketini mahvetmeye odaklanan Axe, bir risk sermayedarı ile güçlerini birleştirir. Chuck yeni bir pozisyonla ilgilenirken Wendy, Chuck'tan bir değişiklik yapmasını ister.

 • 3

  Chickentown

  +

  Axe, önemli bir ipucu alınca harekete geçer. Bu sırada, Chuck yeni kariyer hedefleri için bir tehditle karşı karşıya kalır.

 • 4

  Overton Window

  +

  Axe geçirdiği saldırıdan sonra Chuck'ın yardımını ister. Bu sırada, Chuck kendi kariyerini ilerletmek için cesurca hareket etmektedir.

 • 5

  A Proper Sendoff

  +

  Chuck yeni bir pozisyonda çalışmaya başlar. Bu sırada, geçmişinden gelen bir ziyaretçi Axe'i şaşırtır.

 • 6

  Maximum Recreational Depth

  +

  Axe, onun için Taylor tarafından hazırlanan bir tuzağı keşfeder. Bu sırada, Taylor yeni bir iş girişimi ile ilgilenmektedir.

 • 7

  Infinite Game

  +

  Ax ve Wendy, Taylor'a yeni bir saldırı planlarlar. Chuck'ın yaptığı bir iyilik, bir yükümlülük olarak ortaya çıkar.Taylor şirketlerinin çıkarı için zor bir seçim yapar.

 • 8

  Fight Night

  +

  Axe, Rebecca'a bir iş girişiminde yardımcı olur. Chuck, ABD Başsavcısı Jeffcoat ile karşı karşıya gelir. Taylor, Ax ile bir savaşı ateşlerken, Wendy kariyerini tehlikeye atabilecek bir darbe alır.

 • 9

  American Champion

  +

  Chuck, Wendy ve Senior'a yardım etmek için çarpıcı bir hamle yapar. Taylor, kendisine yakın birini sabote etmeye çalışarak Ax'in peşinden gider. Bu sırada Axe, Capital'deki zorluklarla mücadele eder. Chuck ise önceliklerini ortaya koymaktadır.

  Sıradaki Yayın
  9 Nisan Perşembe - 00.05
  FX
  Sıradaki Yayın
  9 Nisan Perşembe - 02.45
  FX
 • 10

  New Year's Day

  +

  Wendy ve Taylor büyük bir güne hazırlanmaktadır. Önemli bir anıyı hatırlayan Axe ve Wendy'nin bağları kuvvetlenirken Connerty, geçmişinden bir figürle tekrar bağlantı kurar

  Sıradaki Yayın
  10 Nisan Cuma - 00.25
  FX
  Sıradaki Yayın
  10 Nisan Cuma - 03.05
  FX
 • 11

  Lamster

  +

  Wendy seçeneklerini değerlendirir. Taylor, işlerine yardımcı olmak için farklı bir çözüm sunarken Chuck, bir düşmana saldırı başlatır. Bu sırada Axe riskli bir adım planlar.

  Sıradaki Yayın
  11 Nisan Cumartesi - 02.25
  FX
 • 12

  Extreme Sandbox

  +

  Axe büyük bir karar verir. Connerty gerçeğe yaklaşırken gerilim yükselir ve dinamikler değişir.