Bones

Brennan ve Booth: Bir Aşk Hikayesi

01:23

Dizi Hakkında

Barry Josephson ve Hart Hanson’ın yapımcılığı ile Angel dizisinden tanıdığımız David Boreanaz’ın başrolde olduğu Bones, gerçek hayattan esinlenilerek çekilmiş bir drama. Bir antropolog ve roman yazarı olan Dr. Temperance Brennan, Jeffersonian Institution’da, kurbanların kemiklerini inceleyerek cinayetleri çözümlemeye çalışıyor. Kimlik belirlemede standart metotlar işe yaramaz olduğunda, adli tıp ekipleri Brennan’dan yardım istiyor. Özel ajan Seeley Booth ile profösyonel bir ekip gibi çalışsalar da, ilk günden beri aralarındaki kimya apaçık ortada.
Cinayet çözümlerinde son teknolojileri kullanarak ilerleyen bu ekibin maceraları, oldukça etkileyici.

Bölüm

 • 1

  The Loyalty in the Lie

  +

  Son sezondan 6 ay sonra, Booth, Brennan, kızları Christine ve yeni bebek rüya gibi bir hayat yaşamaktadırlar ancak bu durum uzun sürmez.

 • 2

  The Brother in the Basement

  +

  Booth'un nerede olduğu ciddi bir merak konusuyken, FBI ajanı Miller'ın FBI'a ve Jeffersonian'a dürüst olmadığı ortaya çıkar.

 • 3

  The Donor in the Drink

  +

  Brennan ve Booth'un işe döndükleri ilk günde balık çiftliğinde bulunan bir ceset herkesi heyecanlandırır.

 • 4

  The Carpals in the Coy-Wolves

  +

  Emlakçı Justin Ross'tan geriye kalanlar ormanda bulununca, Brennan ve ekip harekete geçer. Soruşturmada antropolog Dr. Beth Mayer da (konuk oyuncu Betty White) ekibe yardımcı olacaktır. Mayer tecrübesi ile ekibi etkilemeye başlayınca, Brennan Mayer'I kıskanır.

 • 5

  The Ressurection in the Remains

  +

  Jeffersonian'da Haloween zamanıdır ve ekip yeni FBI ajanı Abbie Mills (konuk oyuncu Nicole Beharie) ve Ichabod Crane'den (konuk oyuncu Tom Mison) beklenmedik bir ziyaret alır. Booth ve Brennan birbirlerini Halloween şakası yapmaya karar verir.

 • 6

  The Senator in the Street Sweeper

  +

  Eğlenceli temizlik görevlileri (konuk oyuncular Sal Vulcano ve James Murray) bir senatörün ölü bedenini keşfeder. Bu durum, Brennan, Booth ve ekibin geri kalanını Capitol Hill'e sürükler. Ekip burada senatör Hayley Winters (konuk oyuncu Brenda Strong) ve kurbanın müdürü Eric Morales (konuk oyuncu Nicholas Gonzalez) ile siyasi cinayeti aydınlatmak için buluşur.

 • 7

  The Promise in the Palace

  +

  Ekip, bir sanatçının ölümünü araştırmaktadır. Brennan ve Booth diş perisinin Christine'I ziyaret edip etmemesi için arkadaşlarıyla konuşurken Angela Sebastian Kohl ile çalışmaya devam eder.

 • 8

  High Treason in the Holiday Season

  +

  Ekip, bir siyasi gazetecinin öldürülmesini araştırmaktadır. Davanın hassasiyeti sebebiyle ekibin her adımı izlenmekte ve bu Hodgins'I paranoyak hale getirmektedir. Brennan Booth'a sürpriz yapmaya çalışmaktadır.

 • 9

  The Cowboy in the Contest

  +

  Bir cinayeti çözmek için Brennan ve Booth kılık değiştirir. Angela ve Hodgins ailelerinin geleceğini tartışırken Cam, fotoğrafçı Sebastian Kohl (konuk oyuncu Gil Darnell) ile yakınlaşır. Davranış analisti Leslie Green (konuk oyuncu Sara Rue) Booth ile çalışmak üzere atanır. Cam ise kişisel yaşamıyla ilgili önemli kararlar almak zorundadır.

 • 10

  The Doom in the Boom

  +

  Ekip, bir polis memurunun öldürülmesini araştırmaktadır. Davranış analisti Leslie Green (konuk oyuncu Sara Rue) soruşturmada Booth ile çalışmak üzere atanır.

 • 11

  The Death in the Defense

  +

  Hodgins sekiz haftadır rehabilitasyondadır ve tekerlekli sandalyeyle hareket etmektedir. Brennan ve Booth ise bir devlet görevlisinin ölümünü araştırmaktadırlar.

 • 12

  The Murder of the Meninist

  +

  Ekip, bir insan hakları örügütü kurucusunun cesedini bir araba kazasında bulur ve cesedin ev içi şiddete maruz kalmış olabileceğinden şüphelenir.

 • 13

  The Monster in the Closet

  +

  Jeffersonian bir sosyal görevlinin çürümekte olan bedenini araştırmaya başlar. Kanıtlar, katilin bedeni çöpe atmadan önce aylar boyunca ölü bedenle beraber yaşadığını göstermektedir.

 • 14

  The Last Shot at a Second Chance

  +

  Jeffersonian, ucu Booth'a bağllanan bir davada, bir eski mahkumun öldürülmesini araştırmaktadır. Hodgins Angela'yı kendinden uzaklaştırmaya devam ederken Aubrey ve Jessica'nın (konuk oyuncu Laura Spencer) ilk öpücüğü yine ertelenir.

 • 15

  The Fight in the Fixer

  +

  Ekip, özel bir dedektifin buzun içinde donmuş cesedini bulur. Aubrey babasının yeriyle ilgili aldığı bilgiler nedeniyle şoke olmuşken Angela ve Hodgins ilişkileri üzerinde çalışmaya devam etmektedirler.

 • 16

  The Strike in the Chord

  +

  Ekip, Lynwood Üniversitesi Akapella Grubu'nun liderinin ölümünü araştırmaktadır. Aubrey'nin üniversite maceralarına dair yeni bilgiler gün ışığına çıkarken Hodgins deneysel bir çalışma için gönüllü olur. Booth, Parker (konuk oyuncu Gavin MacIntosh) ile yaz tatili ayarlamaya çalışırken ekibe yeni bir stajyer (konuk oyuncu B.K. Cannon) katılır.

 • 17

  The Secret in the Service

  +

  Sarhoş bir üniversite öğrencisi, bölgeye yapılacak başkan ziyaretinin hemen öncesinde bir Gizli Servis ajanının ölü bedenini bulur. Ekip, davanın görünenden çok daha ciddi olduğuna dair kanıtlar bulunca, Booth ülkesi için kendini riske atar. Bu esnada Brennan grip nedeniyle işlerden uzak kalınca eski stajyer Dr. Colin Fisher işleri devralır ancak Brennan işlerden uzak kamayı reddeder. Hodgins, tehlikeli bir deney yüzünden kendi hayatını riske atmaktadır.

 • 18

  The Movie in the Making

  +

  Jeffersonain'ın laboratuvarında bir televizyon segmenti üretmek için bir belgesel ekibi Brennan, Booth ve Jeffersonian/FBI ekibinin tipik bir gününü takip etmeye başlar.

 • 19

  The Head in the Abutment

  +

  Ekip, bir ünlü profesyonel buz hokeyi oyuncusunun öldürülmesini araştırmaktadır. Booth ve Aubrey oyuncunun koçunu sorgularken (konuk oyuncu Jeremy Roenick) Hodgins ve Oliver (konuk oyuncu Brian Klugman) yarışmaktadırlar. Booth ve Brannan evşlerini temizlemeye girişirler.

 • 20

  The Stiff in the Cliff

  +

  Ünlü milyarder Henry Charles'ın cesedi Antartika'da bulununca, yüksek profilli dava, ölümün bir cinayet olup olmadığının araştırılması için Brennan ve Booth'a verilir.

 • 21

  The Jewel in the Crown

  +

  Ekip, bir cam dönüştürme bölgesinde bulunan cesedi araştırmaktadır. Fransız dedektif Rousseau ise Marquis de Chaussin'e yönelik bir suçlamayla ekiple görüşür.

 • 22

  The Nightmare Within the Nightmare

  +

  Ekip, kurbanlarının bedenleriye yaşayan katil 'The Puppeteer'I bulmaya çalışırken geçmişten gelen bir seri katili araştırmaya başlar.