Ice

Çarşamba 22.20

Ice

Yayın Akışı

 1. 30 Mayıs Cumartesi - 02.05

  Two Ounces (B07 - S02)

 2. 31 Mayıs Pazar - 01.15

  Two Ounces (B07 - S02)

 3. 31 Mayıs Pazar - 02.50

  Two Ounces (B07 - S02)

Dizi Hakkında

FX ve BluTV ortaklığında May Productions tarafından hayata geçirilen, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in paylaştığı ve yönetmen koltuğunda ödüllü yönetmen Emin Alper’in oturduğu Alef, İstanbul Boğazı’nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor.

Osmanlı ve İslam Tarihi’nden izler taşıyan dizide, genç ve hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan), İstanbul’da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşüyor. Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar (Melisa Sözen) da katılıyor.

Ekip, esrarengiz cinayetlerin peşinde buldukları her delille yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesini aralamaya bir adım daha yaklaşırken, hayatlarını kuşatan geçmişin hayaletleri ile de yüzleşmek durumunda kalıyor.

Bölüm

 • 1

  Game of Stones

  +

  Green Ailesi karmakarışıkken Jake, Holokost elmasını bulmanın onları tekrar zirveye taşıyacağını fark eder, ancak bu arayış onları Venezuela'ya tehlikeli bir yolculuk yapmak zorunda bırakır.

 • 2

  Thicker Than Water

  +

  Jake ve Freddy, Venezuela madeninden elmasları çalmaya çalışırken, bir yandan da hayatta kalmak için kartelden kaçmak zorundadır.

 • 3

  Heart of Darkness

  +

  Kartelden kaçan Jake ve Freddy, Venezuelalı bir madenci ve ailesi tarafından kurtarılır, ancak kartel nerede olduklarını öğrendiğinde Jake ve Freddy'nin varlığı tüm aileyi tehlikeye atar.

 • 4

  Blood Brothers

  +

  Freddy ve Jake elmaslarını kesmek için güvenebilecekleri birini bulamadıklarında, Freddy taşı kendiliğinden kesmeye karar verir.

 • 5

  Rendezvous With Death

  +

  Freddy, Anastasia Elması'nı kesmeye çalışırken Jake, Çin Üçlüsü ile karşı karşıya gelir.

 • 6

  Strange Friends

  +

  Jake koruma için Alexi'ye giderken Freddy, Anastasia Elması'nı kesmek için mücadele eder. Bu sırada Lady Rah, Ava'ya önemli bir müşteriyle ilgili yardım etmeyi teklif eder.

 • 7

  Two Ounces

  +

  Ava'nın evindeki silahlı bir soygun Jake, Ava ve Cam arasında anlık ateşkese yol açar. Freddy, Anastasia elmasını bitirir ve Jake, yardım için Tessa'ya gider.

  Sıradaki Yayın
  30 Mayıs Cumartesi - 02.05
  FX
  Sıradaki Yayın
  31 Mayıs Pazar - 01.15
  FX
 • 8

  Dig Two Graves... At Least

  +

  Güney Afrika'daki elmas konferansına zamanında ulaşmak için Jake, Freddy'yi bulmalı ve Anastasia Elması'nı değerlendirmelidir.

  Sıradaki Yayın
  3 Haziran Çarşamba - 22.20
  FX
  Sıradaki Yayın
  6 Haziran Cumartesi - 01.35
  FX
 • 9

  Clouds

  +

  Cape Town'da elmas fuarı ve yeniden sertifikalandırma süreci devam ederken, Jake ve Freddy Anastasia Elması'nı satmaya çalışırlar.

  Sıradaki Yayın
  10 Haziran Çarşamba - 22.20
  FX
  Sıradaki Yayın
  13 Haziran Cumartesi - 01.35
  FX
 • 10

  It All Comes to This

  +

  Lady Rah'ın son hamlesi karşısında kardeşler Anastasia'yı saklandığı yerden alıp hayatları için savaşmak zorundadır.

  Sıradaki Yayın
  17 Haziran Çarşamba - 22.20
  FX
  Sıradaki Yayın
  20 Haziran Cumartesi - 01.35
  FX