Outcast

13+

Maddie McGraw ile Set Turu

Sezon 2
02:01

Dizi Hakkında

İzlenme rekorları kıran efsane dizi The Walking Dead’in yaratıcılarından Robert Kirkman'ın çizgi roman uyarlaması olan dizi Outcast, 2. sezon bölümleriyle FX ekranlarına geliyor. ABD dışında 125 ülkede yayınlanacak olan dizinin TV tarihinde bir ilk olarak Facebook üzerinden canlı yayınlanan ilk sezon ilk bölümü rekor kırmış ve dünya çapında tam 26 milyon kişi tarafından izlenmişti.

Videolar

Bölüm

 • 1

  Bad Penny

  +

  Kyle cin çarpması olaylarının beklediğinden çok daha yaygın olduğunu öğreniyor. Reverend Anderson, 1. Sezon sonundaki davranışlarının suçluluk duygusuyla mücadele ediyor. Megan ve Holly, Mark’ın trajik ölümünün akıbetiyle ilgileniyorlar.

 • 2

  The Day After That

  +

  Kyle, Chief Giles’ın yardımıyla, Roma’daki cin çarpması olaylarıyla başa çıkmak için çok daha agresfi bir strateji izlemeye başlıyor ve yeni bir düşman keşfediyor.Reverend Anderson, aceleci kararlarının sonuçları ile karşı karşıya kalıyor.

 • 3

  Not My Job to Judge

  +

  Megan, davranışlarının sonuçları ile yüzleşmek zorunda kalıyor. Bu sırada, Roma’daki bir kayıp, Kyle ve Anderson’ı, cin çarpmalarının artışındaki yeni ve tehlikeli bir sonuca götürüyor.

 • 4

  The One I'd Been Waiting For

  +

  Tehlikeli bir kaçak, hem Roma'yı hem de Rahip Anderson'ı tehdit etmektedir. Kyle, güçlerinin - ve lanetinin - nereden geldiğinde dair yeni fikirlere kapılır. Megan ve Holly, hayatlarını yeniden kurmak için çabalamaktadırlar.

 • 5

  The Common Good

  +

  Kyle Sidney'I bulmaya yaklaşırken, Anderson beklenmedik bir yandaş bulur.

 • 6

  Fireflies

  +

  Kyle'ın ailesi ve arkadaşları 205'lerin felaketinden sonra yas tutmaktadır. Allison Roma'da ailesi ile buluşur.

 • 7

  Alone When It Comes

  +

  Roma her geçen gün daha da tekinsiz bir yer haline gelirken, Kyle ailesini güvende tutmaya çalışmaktadır. Anderson Megan'I kanatları altına alır. Şef Glies eşinin zor durumda olduğunu fark eder.

 • 8

  Mercy

  +

  Kyle, güçlerinin arkasındaki gizemlerle yüzleşir. Doktor Park'ın planlarının büyümesiyle Rahip Anderson Sidney ile yüzleşir.

 • 9

  This is How it Starts

  +

  Kyle ve Anderson Sidney ile uğraşırken beklenmedik bir tehdit ortaya çıkar. Megan ise tehlikeyle burun burunadır. Giles ailesinde trajedi hakimdir. Bekenmedik bir yabancı Kyle'ın dikkatini çeker.

 • 10

  To the Sea

  +

  Kyle, kötü gidişata son vermek için, istemeden de olsa bir yabancı ile iş birliği yapar ancak adamnı bir şeyler sakladığından şüphelenmektedir. Megan ise kendiğisni kaçıranların elinden kurtulmaya çalışmaktadır. Rahip Anderson ise, eski arkadaşı Chief Giles ile beklenmedik bir güç kaynağı paylaşır.