The Americans

Salı 21.30

4. Sezon Özeti

Sezon 4
04:45

Yayın Akışı

 1. 23 Ocak Salı - 21.30

  Lotus 1-2-3 (B05 - S05)

 2. 23 Ocak Salı - 23.30

  Lotus 1-2-3 (B05 - S05)

 3. 24 Ocak Çarşamba - 22.35

  Lotus 1-2-3 (B05 - S05)

Dizi Hakkında

Bol ödüllü The Americans 5. sezonu ile FX’te. İki ajanın kişisel ve profesyonel hayatını ekranlara taşıyan dizi 5. sezonunda gerilimi tırmandırmaya devam edecek. Elizabeth ve Philip’in evlilik hayatının yanında, iş ilişkilerini de dengede tutmaya çalışmalarının hikayesine Keri Russell ve Matthew Ryes hayat veriyor.

Videolar

Bölüm

 • 1

  Amber Waves

  +

  Philip ve Elizabeth, Paige'in Matthew Beeman ile ilerleyen ilişkisinin beraberinde getirdiği riskleri düşünürken, merkez, çifti daha önceki hiçbir görevlerine benzemeyen bir göreve gönderir. Bu görev, tüm aile ve evlilik ilişkilerinin gerilmesine neden olacaktır.

 • 2

  Pests

  +

  Stan ve Oleg hikayelerinin zorlu sonuçlarıyla yüzleşirken Philip ve Elizabeth yeni bir görevle uğraşmaktadırlar.

 • 3

  The Midges

  +

  Philip ve Elizabeth Paige'e aile işi ilgili daha çok bilgi verir ama operasyonlardan biri sarpa sarınca olaylar beklenmedik bir hal alır. Bu esnada, hassas bir paket Oleg'in hayatını alt üst etmek üzeredir.

 • 4

  What's the Matter with Kansas?

  +

  Philip ve Elizabeth'in yeni bir görevle ilgili şüpheleri vardır. Philip'in geçmişinden gelen bir hayalet beklenmedik tehlikelere sebep olur. FBI'da, Stan kariyerini tehlikeye atabilecek bir harekette bulunur.

 • 5

  Lotus 1-2-3

  +

  Philip ve Elizabeth Henry ile ilgili sürpriz bir haber alırlar. Stan aşık olmaktadır, ancak Philip daha karanlık bir şeylerin döndüğüne dair kuşku içindedir.

  Sıradaki Yayın
  23 Ocak Salı - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  23 Ocak Salı - 23.30
  FX
 • 6

  Crossbreed

  +

  Gabriel, Philip'in geçmişine dair yaptığı açıklamayla Philip ve Elizabeth'I şoka sokar. Oleg ve Russian ise ilk şüphelilerinin peşinden gitmektedirler.

  Sıradaki Yayın
  30 Ocak Salı - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  30 Ocak Salı - 23.30
  FX
 • 7

  The Committee On Human Rights

  +

  Paige, ebeveynlerinin hayatının içine daha fazla girdikçe, Matthew ile olan tansiyon yükselmektedir. Philip ve Elizabeth'İn planlarında sürpriz değişiklikler olurken, Stan FBI ile yüzleşmektedir.

  Sıradaki Yayın
  6 Şubat Salı - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  6 Şubat Salı - 23.30
  FX
 • 8

  Immersion

  +

  Bir sır Elizabeth ve Paige'I bir araya getirirken, Moskova'da Oleg'in sırları da onu KGB için şüpheli biri yapmaktadır. Morozov operasyonundaki beklenmedik bir gelişme, her şeyi değiştirecektir.

  Sıradaki Yayın
  13 Şubat Salı - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  13 Şubat Salı - 23.30
  FX
 • 9

  Ihop

  +

  Philip ve Elizaeth, Tuan ile işler beklenmedik şekilde değişince ne yapacaklarını bilemezler. O esnada, Henry şaşırtıcı bir teklifte bulunurken, Stan de vefat eden Frank Gaad'ın eşi ile rahatsız edici bir karşılaşma yaşar.

  Sıradaki Yayın
  20 Şubat Salı - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  20 Şubat Salı - 23.30
  FX
 • 10

  Darkroom

  +

  Paige'in her işe burnunu sokması, Philip ve Elizabeth'I hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek bir karar almaya iter. Stan ve Aderholt'un Sofia'yı işe alması bir anda önem kazanır.

  Sıradaki Yayın
  27 Şubat Salı - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  27 Şubat Salı - 23.30
  FX
 • 11

  Dyatkovo

  +

  Merkezden gelen sürpriz bir görev, Philip ve Elizabeth'in aeasını açar. Stan Henry'e FBI gezdirir. Acaba Henry çok fazla şey mi görmüştür?

  Sıradaki Yayın
  6 Mart Salı - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  6 Mart Salı - 23.30
  FX
 • 12

  The World Council of Churches

  +

  Philip ve Elizabeth'in aldıkları karardan sonra, Tuan Morozov Operasyonu'nu kendi yönetmeye başlar. Rusya'da, Oleg'in soruşturması Sovyet düzeninin gerçekleriyle yüzleşir.

 • 13

  The Soviet Division

  +

  The Americans'ın sezon finalinde Philip ve Elizabeth zamana karşı yarışırken, Stan'I kestirilemeyen bir gelecek beklemektedir.