The Chi

Cumartesi 22.20

The Chi © 2018 Showtime Networks, Inc., a CBS Company. All rights reserved.
The Chi

Yayın Akışı

 1. 26 Eylül Cumartesi - 22.20

  Feeling the Heat (B05 - S02)

 2. 26 Eylül Cumartesi - 23.15

  A Leg Up (B06 - S02)

 3. 27 Eylül Pazar - 16.35

  Feeling the Heat (B05 - S02)

Dizi Hakkında

Chicago'nun güneyinde ortalama bir günde, ebeveynleri işe giderken okula giden çocukları, geçimini sağlamaya çalışan genç yetişkinleri ve yaşlıların ön bahçelerindeki şeylere dikkat kesildiğini görüyoruz. Ancak bu zorlu mahallede, gerçek tehlikeler her gün hayalleri susturmakla tehdit ediyor ve en basit kararlar bile ölüm kalım meselesi olabilir.

Bölüm

 • 1

  Eruptions

  +

  Brandon, kendisini Reg'e geri götüren talihsiz olaylarla ilgilenir. Jada, Emmett'i büyümeye zorlayan bir karar verir. Kevin, Jake ve Papa okul için bir proje yapmayı planlar. Ronnie ise kanatlarının altında bir mahkum alır.

 • 2

  Every Day I'm Hustlin'

  +

  Brandon, Jerrika'nın yeni bir müşteriye ulaşması için ona yarıdm eder. Reg 63. Sokak Mafyası'nın liderliğine cevap vermelidir. Ronnie kötü haberlerden kurtulur ve bir mahkumla anlaşma yapar. Emmett yeni yaşam durumuna uyum sağlar ve Amir ile bir başka tarafa koşuşturmaya başlar. Kevin zor bir karar vermek zorunda kalır. Yeni Dedektif Toussaint ise bir Güney Yakası ev işgalini araştırır.

 • 3

  Past Due

  +

  Brandon yeni bir fırsat yakalar. Kevin ve Maisha pek mümkün görünmeyen bir arkadaşlık kurarlar. Emmett işte daha çok sorumluluk alır. Ronnie, şok edici bir haber alır. Toussaint davasında bir ipucu yakalar.

 • 4

  Showdown

  +

  Brandan THE AFTER TASTE FOOD COMPETITION sebebiyle stres olur ve Emmett ile anlaşma yapar. Emmett, Sonny'de gerçekleşen bir kaza yüzünden işini kaybetme tehlikesindedir. Kevin, Jake ve Papa okulda gerçekleşen fotoğraf gününde kargaşaya neden olur.

 • 5

  Feeling the Heat

  +

  Brandon ve Emmett, yılın en sıcak günlerinden birinde Chicago yaz eğlencesi için biraraya gelir. Kevin ailesinde gerçekleşen bir ölüm ile başa çıkmaya çalışmaktadır. Ronnie, Rafiq ile tekrar iletişime geçer ve bazı yardımı dokunabilecek olan tavsiyeler alır.

  Sıradaki Yayın
  26 Eylül Cumartesi - 22.20
  FX
  Sıradaki Yayın
  27 Eylül Pazar - 16.35
  FX
 • 6

  A Leg Up

  +

  Brandon, THE AFTER TASTE FOOD yarışmasında finale kalır. Emmett, hayatındaki kadın ile aralarını yumuşatmaya çalışır. Kevin ve Jack bir kavgaya karışır.

  Sıradaki Yayın
  26 Eylül Cumartesi - 23.15
  FX
  Sıradaki Yayın
  27 Eylül Pazar - 17.30
  FX
 • 7

  Blind Eye

  +

  Dedektif Cruz, zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Brandon, Douda’nın geçmişine dair bir fikir edinir. Ronnie, eski yaralarını iyileştirmesine yardımcı olan Jada'ya açılır.

  Sıradaki Yayın
  2 Ekim Cuma - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  3 Ekim Cumartesi - 22.20
  FX
 • 8

  Lean Into It

  +

  Dedektif Cruz, Brandon’ı kamyondan uyuşturucu satıyorsa, bırakması gerektiği konusunda uyarıyor. Bu sırada, Ronnie, Shanté'yi mahalle mektebinde hemşirelik eğitimi almaya teşvik eder.

  Sıradaki Yayın
  2 Ekim Cuma - 22.35
  FX
  Sıradaki Yayın
  3 Ekim Cumartesi - 23.05
  FX
 • 9

  Guilt, Viral Videos, and Ass Whuppings

  +

  Toussaint ve Brandon restoran işi ve Brandon'ın ölen kardeşi Coogie hakkında konuşur. Ayrıca Kevin, Jake ve Papa ile takılmakta da zorlanır.

  Sıradaki Yayın
  9 Ekim Cuma - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  11 Ekim Pazar - 01.15
  FX
 • 10

  The Scorpion and the Frog

  +

  Kevin Maisha'ya yakınlaşır ve söyledikleri için özür diler. Toussant, Brandon'ın 75 bin dolarlık kamyonunu ve onu çevreleyen çete faaliyetini araştırır. Ayrıca, Jerrika Brandon'dan ayrılır.

  Sıradaki Yayın
  9 Ekim Cuma - 22.20
  FX
  Sıradaki Yayın
  11 Ekim Pazar - 01.35
  FX