The Walking Dead

Pazartesi 21.30

Tanıtım

Sezon 11
01:50

Yayın Akışı

 1. 4 Temmuz Pazartesi - 00.45

  (B04 - S05)

 2. 4 Temmuz Pazartesi - 01.30

  (B05 - S05)

 3. 4 Temmuz Pazartesi - 21.30

  Rendition (B04 - S11)

Dizi Hakkında

The Walking Dead heyecanı kaldığı yerden devam ediyor! Ekibin bir kısmı Reaper’ların saldırısı altındayken diğerleri Alexandria’da doğanın gazabından korunmaya çalışıyor. Bu sırada Commanwealt’te de hayat göründüğünü gibi huzurlu değil...
Kahramanlarımız tüm bu felaketlerden sonra iyileşebilecek mi? Yardıma gelenler olacak mı? İlişkiler düzelecek mi yoksa parçalanacak mı? Barış istekleri kabul mü yoksa ret mi edilecek? Bu zorlu dünyada bazıları için hala umut varken bazıları o kadar şanslı olmayacak... 
The Walking Dead 11.sezon yeni bölümleriyle ABD yayınından 24 saat sonra FX’te!

Videolar

Bölüm

 • 1

  Acheron: Pt 1

  +

  Yemek bulma arayışlarından sonra Alexandria'ya dönen ekip getirdiklerin yemeğin yetersiz olduğunu fark eder. Maggie yeni planlarlar önerir. Alexandira'yı yeniden kurmak ve hayatta kalmak için daha fazla yemek bulmaları gereklidir.

 • 2

  Acheron: Pt 2

  +

  Ekip, birinin metro istasyonlarında geri dönmediğini fark ederler. Geri dönüp onu aramak çok tehlikelidir. Şimdi bütün gözler Negan'ın üzerindedir.

 • 3

  Hunted

  +

  Maggie'nin ekibi ayrı düşer ve Reapers denilen grup tarafından avlanırlar. Bu sırada Carol, Rosita, Magna ve Kelly, Alexandria'ya götürmek için atları yakalamaya çalışır.

 • 4

  Rendition

  +

  Darly ve köpeği Reapers adlı grup tarafından yakalanıp Meridian'a götürülürler. Darly orada geçmişte tanıdıkları biriyle yeniden iletişime geçeceklerdir.

  Sıradaki Yayın
  4 Temmuz Pazartesi - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  4 Temmuz Pazartesi - 23.10
  FX
 • 5

  Out of the Ashes

  +

  Sıradaki Yayın
  11 Temmuz Pazartesi - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  11 Temmuz Pazartesi - 23.10
  FX
 • 6

  On the Inside

  +

  Connie ve Virgil walker'lardan kaçarken gizemli yaratıkların olduğu bir evde saklanırlar. Bu sırada Pope, Daryl'ın Reapers grubuna sadakatini test etmek için ona bir görev verir. Kelly, Connie'yı aramak için Alexandria'dan ayrılır.

  Sıradaki Yayın
  18 Temmuz Pazartesi - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  18 Temmuz Pazartesi - 23.10
  FX
 • 7

  Promises Broken

  +

  Maggie ve Elijah, Negan'dan yeni bir hayatta kalma taktiği öğrenir. Bu sırada Darly, Leah ve Reapers hakkında daha fazla bilgi öğrenir.

  Sıradaki Yayın
  25 Temmuz Pazartesi - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  25 Temmuz Pazartesi - 23.10
  FX
 • 8

  For Blood

  +

  Reaper takımı Merdian'ı saldıran aylak sürüsünden korur. Pope bu saldırının arkasında Maggie'nin olduğundan şüphelenir. Bu sırada Alexandria'dakiler şiddetli bir fırtınada savunmasız kalınca kendilerini korumaya çalışır.

  Sıradaki Yayın
  1 Ağustos Pazartesi - 21.30
  FX
  Sıradaki Yayın
  1 Ağustos Pazartesi - 23.10
  FX
 • 9

  No Other Way

  +

  Merdian’da Reapers'larla olan kanlı savaş devam etmektedir. Bu sırada Alexandria’da şiddetli yağmur fırtınası ile birlikte aylakların saldırısı herkesin güvenliğini tehlikeye atar.

 • 10

  New Haunts

  +

  Alexandria halkının Commonwealth’e varmasının üzerinden haftalar geçmiştir. İki halk yeni görevlendirmeler ve yeni arkadaşlıklar edinmenin tuhaflığına uyum sağlamaya çalışır.

 • 11

  Rogue Element

  +

  Eugene, gizemli bir şekilde ortadan kaybolan Stephanie'yi arar. Connie, Trooper Davis hakkındaki bir hikayeyi araştırır. Bu sırada Carol, yaşanan bir anlaşmazlığı gidermekiçin Hornsby'ye yardım eder.

 • 12

  All of Nothing

  +

  Aaron ve Maggie, Alexandria, Oceanside ve Hilltop'u gezerken Vali Pamela Milton ile tanışır. Ezekiel rutin kontrollerini yaparken kendini farklı bir yerde bulur.

 • 13

  Warlords

  +

  Maggie, Lydia ve Elijah, Riverbend adında bir toplulukta yaşayan bir yabancıya yardım ederler. Bu sırada Aaron ile karşılaşırlar.

 • 14

  The Rotten Cor

  +

  Maggie, Lydia ve Elijah, Aaron ve Gabriel'e bir görevde yardım eder. Daryl ve Rosita birlikte bir soygun yapar.

 • 15

  Trust

  +

  Hornsby, Maggie ile yüzleşmek için askerlerini ve Daryl'ı Hilltop'a götürür. Bu sırada Rosita, Milton'ları araştırır.

 • 16

  God

  +

  Fısıldayanların arkalarında bıraktığı yıkımdan dolayı Alexandria tehlike altındadır. Alexandria halkı, Maggie ve yeni grubu önderliğinde onu yeniden güçlendirmek ve düşen Krallıktan ve Hilltop’tan gelen yeni kişilerle birlikte daha çok kişiyi beslemek ve korumak zorundadır. İçinde bulundukları durum, geçmişte yaşanan olaylar yüzünden gerilecek bir yandan da kendilerini koruma iç güdüsü açığa çıkacaktır. The Walking Dead, 11. ve son sezonuyla ABD yayınından 24 saat sonra FX'te!

Özel İçerikler