YENİ SEZON | Salı 20.30

YENİ SEZON


FRAGMAN

GERÇEK GÖRECELİDİR

DİZİ HAKKINDA

Mali'de, dört ABD Özel Kuvvetleri askeri ve tercümanları Aïcha Konaté'nin sözde bir pusuda öldüğü söyleniyor. Bu, derin devletin kayda değer şekilde kâr etmeyi beklediği Washington’da Mali hükümeti ile yapılacak bir alım anlaşmasını geciktiriyor. Durumu düzeltmek için, ailesi ve görevi arasında kalmış bir adam olarak çalışan Nathan Miller'ı gönderirler. Ancak, Cumhuriyetçi Senatör Meaghan Sullivan ölümleri araştırırken örtbas edildiklerini farkeder ve olaylar daha da karmaşıklaşır.


Artık oyunun dışında olan Harry ve Leyla, Leyla'nın ölü olduğu düşünülen Aïcha'dan bir yardım çağrısı almasıyla olaylara dahil olmaya mecbur kalırlar. Ve derin devlet olarak bilinen kötü huylu ağın sinsi ilerlemesini durdurmak için ellerinden gelen her şeyi yapmak zorundalar.

DAHA FAZLA ÖĞRENİN

VİDEOLAR

KARAKTERLERLE TANIŞIN

OYUNCULAR

WALTON GOGGINS

NATHAN MILLER ROLÜNDE

Miller artık özel sektörde derin devlet için "Michael Clayton" benzeri bir iş bitirici olarak çalışıyor. Ahlakı bozuk, derin kusurları olan biri. Ülkesini koruyarak doğru olanı yaptığına inanarak bu yola girdi. Şimdi o kadar emin değil.

JOE DEMPSIE

HARRY CLARKE ROLÜNDE

İngiliz, 30'lu yaşların başında, Tahran'dan sonra ve babasının doğru olanı yapmamasından dolayı içine kapandı. Leyla tarafından terk edilmiş Harry, özel güvenlik olarak çalışmak üzere Mali'ye kaçtı. O başıboş, yalnız ve inançsız bir kişidir.

KARIMA MCADAMS

LEYLA TOUMI ROLÜNDE

İngiliz-Faslı, 30'lu yaşların başında, şubeyi terk etti ve şimdi önemsiz bir danışmanlık işinde çalışıyor ama işinden nefret ediyor. Heyecanı özlüyor ve tekrar sahip olmak için her şeyi yapmaya hazır.

ALISTAIR PETRIE

GEORGE WHITE ROLÜNDE

İngiliz, 50'li yaşlarda olan White şube şefidir. White geleneksel bir MI6 ajanı. Bir satranç oyuncusunun aklına sahip, gölgeleri ve sessizlikleri okumaya alışık bir adam. İçinde çalıştığı dünya hakkında karamsar olmasına rağmen “ülke” fikrine hala inanmaktadır. Henüz yüzünü derin dünyaya dönmedi, ancak tohumlar orada.

KARAKTERLERLE TANIŞIN

TÜM KARAKTERLER

DAHA ÖNCE

1. SEZON

DEEP STATE © 2019 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.