SALI 21.30

FRAGMANI İZLE

DİZİ HAKKINDA

" THE PASSAGE, bilim insanlarının tüm hastalıkları iyileştirebilme ve aynı zamanda insan ırkını yok etme potansiyeline sahip tehlikeli bir virüsle deney yaptığı gizli bir tıbbi tesis olan Nuh Projesi'ne odaklanıyor. Amy Bellafonte denek olarak seçildiğinde, genç kızı Nuh Projesi'ne teslim etmekten sorumlu olan kişi Federal Ajan Brad Wolgast vekil babası olarak sonunda onu ne pahasına olursa olsun koruyacaktır. "

Brad ve Amy'nin yolculuğu onları Nuh'un öncü bilim adamlarından binbaşı Nichole Sykes, Dr. Jonas Lear  ve ek olarak Brad’in eğittiği duygusuz eski donanma çalışanı Clark Richards ile yüzleşmeye zorlayacaktır. Ancak Nuh Projesi'nin bilim insanları insanlığı kurtaracak bir tedaviye odaklanırken, bu yeni varlıklar kendi güçlerini test etmeye başlayacak ve hayal etmesi güç bir kıyamete yol açabilecek bir kaçışa bir adım daha yaklaşacaklardır.

JUSTIN CRONIN'IN
EN ÇOK SATAN ÜÇLEMESİ

"THE PASSAGE"

KARAKTERLERLE TANIŞ

OYUNCULAR

AMY BELLAFONTE

SANIYYA SIDNEY

Nuh projesi için denek olarak seçilmiş genç bir kız. Bilim insanları virüsün sınırlarını anlamak için her şeyi göze almış durumdalar ve genç bir deneğin başarılarının anahtarı olduğuna inanıyorlar.

BRAD WOLGAST

MARK-PAUL GOSSELAAR

" Amy Bellafonte’yi Nuh Projesi'ne götürmekle görevli Federal Ajan. Amy’le tanıştıktan sonra Brad’in Nuh Projesi'ne olan sadakati sınanır ve en sonunda onu ne pahasına olursa olsun koruyan bir vekil babası haline gelir. "

TIM FANNING

JAMIE MCSHANE

" Eski bilim insanı ve Dr. Jonas Lear’in ortağı. Lear’in araştırma projesi için Bolivya’dayken boynu ısırıldı ve zarar gördü. Şimdi Nuh Projesi'nde hastalığı yayan ilk kişi oldu. Fanning’in Lear ve diğer doktorların bilmediği becerileri var."

MAJOR NICHOLE SYKES

CAROLINE CHIKEZIE

Nuh Projesi'ni yöneten bilim insanı. Orduda binbaşı ve bulaşıcı hastalıklar konusunda uzman bir dahiliyeci olan Sykes doğuştan becerikli bir liderdir. Savunma bakanlığından gelen salgın hastalık tehdidi direktifi ardından, Sykes bir çocuğu denek olarak kullanma kararıyla mücadele ediyor.

TÜM OYUNCULAR