integrity="sha384-5sAR7xN1Nv6T6+dT2mhtzEpVJvfS3NScPQTrOxhwjIuvcA67KV2R5Jz6kr4abQsz" crossorigin="anonymous">

30 EKİM 21.30


FRAGMANI İZLE

DİZİ HAKKINDA

Gökbilimciler başka bir galaksiden gelen bir sinyal saptadıklarında, Dünya dışında akıllı yaşamın var olduğu kesin olarak kanıtlanmıştır. Dünya nüfusu nefes nefese uzaylılardan gelecek haberi beklemeye başlar; ancak çok beklemelerine gerek kalmayacaktır... Birkaç gün içinde insanlık tahrip edici bir saldırı ile yok olur. Ürkütücü şekilde terk edilmiş Dünya’da, insanlar gruplar halinde yaşamaya başlar.

Uzaylılar hayatta kalanları avlayıp öldürürken, kurtulanların kafasında cevap bekleyen önemli bir soru vardır: Bu saldırganlar kim ve neden yok olmamız konusunda ısrarcılar? ? Duygusal, sinematik ve karakterler üzerinden gelişen War of the Worlds, insan draması ve bilim kurgunun eşsiz birlikteliğini gözler önüne seriyor.

Bu, sıradan insanların sıra dışı koşullar altındaki hikayesi. Bu insanlar acımasız bir savaşın kurbanlarından çok daha fazlasılar, çünkü hepimizin tahmin edeceği üzere, uzaylıların Dünya’ya yaptıkları vahşi saldırı keyfi değil.

Günümüz Avrupası’nda geçen War of the Worlds, BAFTA ödüllü Howard Overman (Misfits, Crazyhead, Merlin) tarafından H.G. Wells'in zamansız hikayesine dayanarak yazılmış ve yaratılmış, çok yönlü bir dizi. Yönetici yapımcılığı, Johnny Capps, Julian Murphy ve Howard Overman tarafından şirketleri Urban Myth Films aracılığıyla yapılıyor.

DAHA FAZLA

VİDEOLAR

KARAKTERLERLE TANIŞ

OYUNCULAR

ELIZABETH McGOVERN

HELEN BROWN

Olaylar ortaya çıktıkça Helen, bir zamanlar doğru olduğuna inandığı her şeyi yeniden gözden geçirmeye zorlanır.

GABRIEL BYRNE

BILL WARD

Özel bir nörobilimci olan Bill, sevdiği kadını ne pahasına olursa olsun geri kazanmaya kararlı.

BAYO GBADAMOSI

KARIEM GAT WICH MACHAR

En karanlık koşullarda insanlığı yeniden keşfeden eski bir çocuk asker.

DAISY EDGAR-JONES

EMILY GRESHAM

Bu cesur yeni dünyanın önemli bir parçası olan bağımsız bir genç.

TÜM OYUNCULAR